Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Justyna Ordak zawodniczką AZS-u UEK

Justyna Ordak zawodniczką AZS-u UEK

fot. archiwum

Powoli krystalizuje się skład krakowskich ekonomistek na następny sezon. Po Barbarze Kubieniec, Justynie Sachmacińskiej, Żanecie Baran i Katarzynie Połeć do zespołu dołączyła kolejna zawodniczka. Ze Śląska do drużyny Tomasza Klocka przenosi się Justyna Ordak.

Justyna Ordak to piąta zawodniczka, która dołączyła do pierwszoligowca z Krakowa przed nadchodzącym sezonem. Nowa rozgrywająca, która do AZS-u przeszła z Silesii Volley jest wychowanką Gedanii, skąd przeniosła się do AZS-u AWF Poznań. Po dwóch sezonach spędzonych w stolicy Wielkopolski, zdecydowała się na grę w Stali Mielec, której barwy reprezentowała do 2010. Po krótkim epizodzie w Rumi, zdecydowała się zasilić drużynę Silesii.

Tym samym pozycja rozegrania na sezon 2011/2012 została obsadzona. W zespole trenera Tomasza Klocka pozostało jeszcze miejsce na środku siatki oraz dwa na skrzydłach. Klub zapowiada, że już wkrótce wszystkie karty zostaną odkryte… W Krakowie zostaje Jowita Jaroszewicz, która początkowo planowała przenosiny do innego pierwszoligowego klubu z aspiracjami na awans. Siatkarka postanowiła ostatecznie podpisać nowy kontrakt pod Wawelem. Będzie to zatem jej trzeci sezon w barwach AZS UEK.

źródło: azsskawauek.pl, inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved