Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Szymański zasilił Politechnikę

Grzegorz Szymański zasilił Politechnikę

fot. archiwum

Nowym atakującym AZS Politechniki Warszawskiej został Grzegorz Szymański. Zawodnik związał się z Inżynierami dwuletnim kontraktem. - Cieszymy się z tego transferu - powiedział drugi szkoleniowiec AZS-u, Jakub Bednaruk.

Cieszymy się z tego transferu. Grzesiek to atakujący z wysokiej półki. Jestem przekonany, że pokaże u nas, co potrafi – mówi Jakub Bednaruk, drugi trener stołecznego zespołu. – Po słabszym sezonie w Delekcie Bydgoszcz wielu postawiło na nim krzyżyk. Zupełnie bez powodu, bo w Politechnice „odrodzi się" i będziemy mieli z niego dużo pożytku – dodaje z uśmiechem na ustach. Szymańskiego Bednaruk zna jeszcze z czasów wspólnych występów na boisku, m.in. w Jastrzębskim Węglu. – Doskonale wiem, na co go stać – zapewnia szkoleniowiec. – Jego umiejętności i doświadczenie z pewnością przełożą się na wyniki naszego zespołu – tłumaczy.

Grzegorz Szymański siatkarską karierę rozpoczynał w swojej rodzinnej miejscowości – w klubie Ostrovia Ostrowiec Świętokrzyski. Następnie występował w Płomieniu Sosnowiec, AZS-ie Częstochowa, Skrze Bełchatów, Jastrzębskim Węglu i AZS-ie Olsztyn. Ostatnie dwa sezony spędził w Delekcie Bydgoszcz. Na swoim koncie ma m.in. kilka srebrnych i brązowych medali mistrzostw Polski oraz wicemistrzostwo świata wywalczone w 2006 roku w Japonii. – A to jeszcze nie wszystko. Do swojego CV Grzesiek dopisze jeszcze kilka dobrych sezonów w Politechnice – twierdzi Jakub Bednaruk.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved