Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Program IX Memoriału Hubera Jerzego Wagnera

Program IX Memoriału Hubera Jerzego Wagnera

fot. archiwum

Tegoroczna, dziewiąta już edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, odbędzie się w katowickim "Spodku" a udział w niej wezmą reprezentacje Polski, Czech, Rosji oraz Włoch. Znany jest już program turnieju, który zostanie rozegrany w dniach 26-28 sierpnia.

Od 26 do 28 sierpnia w katowickim „Spodku” rozegrany zostanie IX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Poza reprezentacją Polski zagrają jeszcze ekipy Rosji, Włoch oraz Czech, współgospodarza tegorocznych mistrzostw Europy.

– Turniej zapowiada się niezwykle atrakcyjnie – mówi szef pionu szkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej Włodzimierz Sadalski. – Zespoły będą w ostatnim etapie przygotowań przed mistrzostwami Europy. Trenerzy będą mieć okazję wypróbowania wariantów taktycznych gry. Kibice zobaczą znakomitych zawodników. Można zaryzykować stwierdzenie, że uczestnicy Memoriału powalczą również o medale w mistrzostwach Europy. W meczach z udziałem zespołów Czech, Polski, Rosji i Włoch można spodziewać się dużej dawki emocji – dodaje.

Przed rokiem w Bydgoszczy w Memoriale triumfowała reprezentacja Brazylii. Bilety na tegoroczny turniej są do nabycia na www.kupbilet.pl, a więcej informacji na: www.fundacjawagnera.plProgram IX Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

piątek 26 sierpnia
Polska – Czechy
Rosja – Włochy

sobota 27 sierpnia
Czechy – Rosja
Polska – Włochy

niedziela 28 sierpnia
Czechy – Włochy
Polska – Rosja

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved