Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dwóch przyjmujących podpisało kontrakty w Siedlcach

Dwóch przyjmujących podpisało kontrakty w Siedlcach

fot. archiwum

KPS Jadar Siedlce podpisał umowy z dwoma przyjmującymi, którzy w nadchodzącym sezonie będą bronić barw siedleckiej ekipy. Grono podopiecznych trenera Macieja Nowaka powiększyło się o młodego Mateusza Jasińskiego.

22-letni Mateusz Jasiński grywał ostatnio w barwach pierwszoligowego Jokera Piła, wcześniej występował w GTPS Gorzów Wielkopolski. Młody przyjmujący mierzy 197 centymetrów wzrostu, jego zasięg w ataku zaś równa się 340 centymetrom. W rozgrywkach zaplecza PlusLigi Mateusz Jasiński dał się już poznać jako jednostka niezwykle niebezpieczna w polu zagrywki, co niewątpliwie pozostało nie bez wpływu na decyzję włodarzy z Siedlec. Jest to zawodnik ponad swój wiek doświadczony i kompletny – nie zawodzący w najważniejszych dla swojej pozycji elementach gry, jakimi są atak i przyjęcie zagrywki. Największym jak dotąd sukcesem w karierze przyjmującego było wywalczenie srebra mistrzostw Europy kadetów.

Świeżo upieczony przyjmujący KPS to nie pierwszy zawodnik sprowadzony w tym roku do drużyny z Piły przez swojego menedżera, Pawła Burzca. Wcześniej kontrakty podpisali środkowi: Witold Chwastyniak i Jakub Kowalczyk.

Innym przyjmującym, który podpisał nowy kontrakt w Siedlcach, jest niespełna 20-letni Paweł Łęgowski. Nadchodzący sezon będzie już trzecim spędzonym przez młodego przyjmującego w drużynie trenera Macieja Nowaka.Bardzo cieszę się, że mogę zostać w Siedlcach! – powiedział Łęgowski – Bardzo dobrze czuję się w klubie, mamy rewelacyjnych kibiców. Poza tym, już cieszę się na wyzwania, jakie rzuci nam pierwsza liga!źródło: kps.siedlce.pl, matchball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved