Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Jakub Kowalczyk w KPS Jadar Siedlce

I liga M: Jakub Kowalczyk w KPS Jadar Siedlce

fot. archiwum

Beniaminek pierwszej ligi, KPS Jadar Siedlce, zakończył kompletowanie środkowych bloku na nadchodzący sezon 2011/2012. Ostatnim zawodnikiem, który dołączy do kubu, został Jakub Kowalczyk, były siatkarz również pierwszoligowego Jokera Piła.

Niespełna 25-letni środkowy jest już drugim, po Witoldzie Chwastyniaku, zawodnikiem na swojej pozycji, który przybywa do Siedlec z Piły. W swojej karierze siatkarz ten występował także w ekipach takich, jak AZS Zielona Góra, AZS Nysa i Orzeł Międzyrzecz.

Jakub Kowalczyk mierzy dokładnie dwa metry wzrostu, piłkę atakuje z imponującego, jak na pierwszą ligę, pułapu 350 centymetrów. Menedżerem zawodnika jest doskonale znany siedlczanom Paweł Burzec. Włodarze klubu już zapowiadają kolejne transfery – w najbliższym czasie do KPS dołączą jeszcze dwaj przyjmujący, atakujący i rozgrywający.

Sprowadzenie Kowalczyka równoznaczne jest z podziękowaniem za grę Bartoszowi Jesieniowi, który od dwóch sezonów był podstawowym środkowym drużyny z Siedlec. Nie jest jeszcze znany nowy klub 24-latka.źródło: inf. własna, matchball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved