Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Terminarz PlusLigi na sezon 2011/2012

Terminarz PlusLigi na sezon 2011/2012

fot. archiwum

Znany jest już terminarz PlusLigi mężczyzn na nadchodzący sezon. Inauguracja rozgrywek nastąpi 1 października, zaś ostatnia kolejka rundy zasadniczej przewidziana jest na 3 marca 2012 r. W fazie play-off zagrają zespoły z miejsc 1-8.

Faza zasadnicza

I kolejka (01.10.2011, sobota)

Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
Fart Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Tytan AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel
AZS Politechnika Warszawska – Delecta Bydgoszcz



II kolejka (08.10.2011, sobota)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – Tytan AZS Częstochowa
Trefl Gdańsk – Delecta Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel – AZS Politechnika Warszawska
Fart Kielce – Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

III kolejka (12.10.2011, środa)

AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS UWM Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
Tytan AZS Częstochowa – Fart Kielce
Delecta Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel

IV kolejka (15.10.2011, sobota)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – Delecta Bydgoszcz
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Fart Kielce – AZS Politechnika Warszawska
PGE Skra Bełchatów – Tytan AZS Częstochowa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów

V kolejka (22.10.2011, sobota)

Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk
Tytan AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów
Delecta Bydgoszcz – Fart Kielce

VI kolejka (29.10.2011, sobota)

Trefl Gdańsk – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Fart Kielce – Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów – Delecta Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów – Tytan AZS Częstochowa

VII kolejka (04.11.2011, piątek)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – Fart Kielce
Tytan AZS Częstochowa – Trefl Gdańsk
AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów
Delecta Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów

VIII kolejka (10.12.2011, sobota)

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Trefl Gdańsk – Fart Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – Delecta Bydgoszcz
Tytan AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska

IX kolejka (17.12.2011, sobota)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
AZS Politechnika Warszawska – Trefl Gdańsk
Delecta Bydgoszcz – Tytan AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
Fart Kielce – PGE Skra Bełchatów

X kolejka (29.12.2011, czwartek)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Fart Kielce
Jastrzębski Węgiel – Tytan AZS Częstochowa
Delecta Bydgoszcz – AZS Politechnika Warszawska

XI kolejka (14.01.201, sobota)

Tytan AZS Częstochowa – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Delecta Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – Fart Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów

XII kolejka (28.01.2012, sobota)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
Fart Kielce – Tytan AZS Częstochowa
Jastrzębski Węgiel – Delecta Bydgoszcz

XIII kolejka (04.20.2012, sobota)

Delecta Bydgoszcz – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
AZS Politechnika Warszawska – Fart Kielce
Tytan AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

XIV kolejka (11.02.2012, sobota)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Tytan AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów – AZS Politechnika Warszawska
Fart Kielce – Delecta Bydgoszcz

XV kolejka (15.02.2012, środa)

Indykpol AZS UWM Olsztyn r11; Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel – Fart Kielce
Delecta Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Tytan AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów

XVI kolejka (18.02.2012, sobota)

Fart Kielce – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Trefl Gdańsk – Tytan AZS Częstochowa
Asseco Resovia Rzeszów – AZS Politechnika Warszawska
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Delecta Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

XVII kolejka (25.02.2012, sobota)

Indykpol AZS UWM Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
Fart Kielce – Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Delecta Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
AZS Politechnika Warszawska – Tytan AZS Częstochowa

XVIII kolejka (03.03.2012, sobota)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS UWM Olsztyn
Trefl Gdańsk – AZS Politechnika Warszawska
Tytan AZS Częstochowa – Delecta Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów – Fart Kielce

Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w terminarzu rozgrywek PlusLigi po uzgodnieniu harmonogramu transmisji z telewizją oraz ze względu na potrzeby reprezentacji kraju.

W fazie play-off o tytuł mistrza Polski grają zespoły, które po zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek zajęły w tabeli miejsca od 1 do 8. Rywalizacja o tytuł mistrza Polski obejmuje trzy rundy.

W I rundzie zespoły grają do trzech wygranych meczów. Gospodarzami pierwszych spotkań są zespoły, które zajęły wyższe miejsce w tabeli po fazie zasadniczej rozgrywek. Zwycięzcy rywalizacji zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.

W II i III rundzie o miejsca 1-4 gra się do trzech wygranych meczów. Gospodarzami pierwszych spotkań są zespoły, które zajęły wyższe miejsce w tabeli po fazie zasadniczej rozgrywek.

O miejsca 5-8 gra się do dwóch wygranych meczów według następujących zasad: gospodarzami pierwszych spotkań są zespoły, które po fazie zasadniczej rozgrywek zajęły niższe miejsce w tabeli. W pozostałych do zakończenia rywalizacji meczach (jednym lub dwóch) gospodarzami będą zespoły wyżej sklasyfikowane w tabeli po fazie zasadniczej rozgrywek.

W III rundzie nie będą rozgrywane mecze o miejsca 7-8. Miejsce 7. w rozgrywkach zajmie zespół wyżej sklasyfikowany po fazie zasadniczej natomiast 8. miejsce sklasyfikowany niżej.

O 5. miejsce gra się do trzech wygranych meczów. Gospodarzami pierwszych spotkań są zespoły, które zajęły wyższe miejsce w tabeli po fazie zasadniczej rozgrywek.

* autorką tekstu jest Marta Panasiuk (azsuwmolsztyn.com.pl)

źródło: azsuwmolsztyn.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved