Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > M. Bąkiewicz: Zespół zagrał dobrze dzięki kibicom

M. Bąkiewicz: Zespół zagrał dobrze dzięki kibicom

fot. archiwum

Polscy zawodnicy w Chicago odnieśli pewne zwycięstwo nad reprezentacją USA. Podopieczni trenera Anastasiego zagrali znakomite spotkanie, pochwał nie szczędzili im nawet rywale, dodając przy tym, że to zwyczajnie nie był ich mecz.

William Priddy (kapitan reprezentacji USA): – Ćwiczyliśmy w tym tygodniu w taki sam sposób, w jaki dziś zagraliśmy. Polska zrobiła kawał dobrej roboty, ale największy problem jest po naszej stronie.

Michał Bąkiewicz (kapitan reprezentacji Polski): – Chcielibyśmy podziękować wszystkim polskim fanom, którzy przyszli nam kibicować. Dzięki nim nasz zespół zagrał dobre spotkanie.

Alan Knipe (trener zespołu USA): – Chcę pogratulować Polsce wspaniałego meczu. Nasi przeciwnicy zagrali od nas lepiej w większości elementów gry, jeśli nie we wszystkich. To nie był mecz, jaki chcieliśmy zagrać. Nie wnieśliśmy energii, której potrzebowaliśmy.Andrea Anastasi (trener zespołu Polski): – Najważniejsza sprawa to to, że kontynuujemy bardzo dobrą grę. Mecz nie był dla nas łatwy, ponieważ graliśmy przeciwko złotym medalistom i ich doświadczenie ma niebagatelne znaczenie. Ale moi młodzi zawodnicy zagrali dobre spotkanie.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved