Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stanisławajtys w Pekpolu

Stanisławajtys w Pekpolu

Cezary Stanisławajtys podpisał kontrakt z Pekpolem Ostrołęka. 19-letni środkowy przez najbliższy sezon reprezentował będzie biało-czerwone barwy. To nie koniec zakupów klubu. Zespół z Ostrołęki poszukuje jeszcze jednego zawodnika na pozycję przyjmującego.

Nowy zawodnik Pekpolu urodził się w 1992 roku, jest jednym z najbardziej utalentowanych olsztyńskich zawodników. Wychowanek Chemika został polecony szefostwu klubu przez Marka Kotulskiego, czyli trenera dzięki któremu do Ostrołęki trafili m.in. Karol Szczygielski, Grzegorz Białek i Tomasz Rutecki.

W 2010 roku Stanisławajtys grał w barwach Chemika w turnieju finałowym Mistrzostw Polski juniorów. Olsztynianie zajęli tam ósmą lokatę a nowy zawodnik Pekpolu został wybrany najlepszym graczem w swojej drużynie.

Ma 195 cm wzrostu, atakuje na wysokości 340 cm, jego zasięg w bloku to 320 cm. Jest to już dwunasty zawodnik ostrołęckiej drużyny. Do zakontraktowania pozostał jeszcze przyjmujący.

źródło: pekpol.net