Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Ściurka przenosi się do Dąbrowy Górniczej

Dorota Ściurka przenosi się do Dąbrowy Górniczej

fot. archiwum

Działacze Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza nie próżnują podczas okienka transferowego. Kolejną zawodniczką, która będzie w nadchodzących rozgrywkach współpracowała z Waldemarem Kawką jest Dorota Ściurka.

Dorota Ściurka to doświadczona przyjmująca, która wcześniej występowała między innymi w Dalinie Myślenice, Centrostalu Bydgoszcz, a ostatnio w Stali Mielec, z którą w minionym sezonie uplasowała się na ósmej pozycji w PlusLidze Kobiet. Jej największym sukcesem jest wywalczenie złotego medalu na Uniwersjadzie w Bangkoku w 2007 roku.

Wyjaśniła się także przyszłość Elżbiety Skowrońskiej, która zdecydowała się na pozostanie w klubie z Dąbrowy Górniczej. – Elżbieta i Dorota podpisały kontrakty na rok – powiedział na łamach serwisu sportowezaglebie.pl prezes Tauronu MKS, Robert Koćma.

Przypomnijmy, że wcześniej do zespołu dołączyła Katarzyna Zaroślińska, Magdalena Śliwa oraz dwie Belgijki – Frauke Dirickx i Charlotte Leys. Z drużyną pożegnały się natomiast Matea Ikić, Agata Pura, Joanna Szczurek, Marta Haładyn oraz Lucie Muhlsteinova.źródło: inf. własna, sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved