Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Andrea Anastasi: Jutro przyjedziemy po kolejne zwycięstwo

Andrea Anastasi: Jutro przyjedziemy po kolejne zwycięstwo

fot. archiwum

Jednym radość, drugim smutek - tak najkrócej można by opisać nastroje podczas konferencji prasowej po meczu Portoryko - Polska. Żalu z przegranej nie kryli ani kapitan, ani trener gospodarzy. W przeciwnych nastrojach byli zaś biało-czerwoni.

Hector Soto (kapitan reprezentacji Portoryko): – To była katastrofa, nie to, co mieliliśmy w głowach. Nie znajduję innych słów, żeby to opisać. Nie graliśmy w sposób, który ćwiczyliśmy podczas tego tygodnia.

Michał Bąkiewicz (kapitan reprezentacji Polski): – Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ wygraliśmy bardzo ważny dla nas mecz. Myślę, że jutrzejsze spotkanie będzie trudne, bo jestem pewien, że drużyna Portoryko zagra znacznie lepiej niż dzisiaj.

Carlos Cardona (trener reprezentacji Portoryko): – Nie potrafiliśmy uregulować naszej gry przez pierwsze dwa sety. Oni grali bardzo wysoko, a my nie umieliśmy sobie z tym poradzić. W trzeciej partii straciliśmy ducha walki. Zepsuliśmy dużo zagrywek i w ogóle popełniliśmy mnóstwo błędów.Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): – Jestem bardzo szczęśliwy ze względu na chłopaków, ponieważ ciężko pracują. To bardzo młody zespół, musi wygrywać, by poprawiać swoją pewność. Bartman pierwszy raz gra jako atakujący i radzi sobie bardzo dobrze, a nasz rozgrywający Żygadło jest sprawdzany jako podstawowy zawodnik. Ta drużyna zagra w finałach i chcę, by wygrywała tak dużo meczów, jak to możliwe. Jutro przyjedziemy po kolejne zwycięstwo.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved