Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Nuszel podpisze kontrakt z MKS-em

Natalia Nuszel podpisze kontrakt z MKS-em

fot. archiwum

Kolejne godziny zaciekłych negocjacji włodarzy Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza z nowymi siatkarkami przynoszą efekty. Jest już niemal przesądzone, że z dąbrowskim klubem zwiąże się młoda siatkarka Atomu Trefla Sopot, Natalia Nuszel.

Ta 22-letnia przyjmująca z Gdańska musi szukać sobie nowego klubu, gdyż nie wygra rywalizacji z Dorotą Świeniewicz i Neriman Ozsoy. Do sopockiej drużyny już przymierzana jest ponadto wielka gwiazda amerykańskiej siatkówki, przyjmująca Megan Hodge, a przecież jest jeszcze świetnie spisująca się Ewelina Sieczka. Nic więc dziwnego, że w poniedziałek sprawa powinna być już załatwiona.

Działacze z Dąbrowy nabierają jednak wody w usta i nie chcą zdradzić nazwiska polskiej przyjmującej, która dołączy do składu na sezon 2011/2012. – Siatkarka, z którą już jesteśmy dogadani, nie zgodziła się na ujawnienie swojego nazwiska – rozkłada ręce prezes Tauronu MKS Robert Koćma.Mogę powiedzieć tylko tyle, że szukamy już tylko dwóch przyjmujących. Będzie to jedna siatkarka z naszego kraju i jedna zagraniczna. Wszystko będzie już jasne w poniedziałek – dodaje enigmatycznie Koćma.

Nie ma więc wątpliwości, że w MKS-ie chcą mieć dwie doświadczone przyjmujące, Elżbietę Skowrońską i jedną zagraniczną oraz dwie młode i perspektywiczne – Natalię Kurnikowską i właśnie Nuszel.źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved