Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adrian Mihułka w Pekpolu Ostrołęka

Adrian Mihułka w Pekpolu Ostrołęka

fot. archiwum

Pekpol Ostrołęka nie traci czasu, kontraktując kolejnego, po Konradzie Woroniecki, zawodnika. Jest nim dwudziestodwuletni Adrian Mihułka, występujący na pozycji libero. Wcześniej umowy z ostrołęckim klubem przedłużyło jeszcze dziewięciu graczy.

Adrian Mihułka został nowym zawodnikiem Pekpolu Ostrołęka. Występujący na pozycji libero 22-latek podpisał roczną umowę. Adrian pochodzi z Wrocławia, tam właśnie rozpoczynał swoją karierę. Jest wychowankiem Gwardii Wrocław, w barwach której występował w latach 2007-2009, w rozgrywkach I ligi. W sezonie 2009/10 występował w Burzy Wrocław w II lidze. Drużyna jednak po 10 meczach (9 zwycięstw) była zmuszona wycofać się z powodów finansowych, gdyby nie problemy z pieniędzmi, pewnie zmierzałaby po awans. Mihułka nie tracił czasu i zasilił I-ligowy Joker Piła, z którym w ostatnim sezonie zajął szóste miejsce w lidze.
Adrian Mihułka urodził się 10 lipca 1989 roku, ma 182 cm wzrostu. Jego zasięg w ataku to 317 cm, w bloku 300 cm. Przed Adrianem nie lada zadanie – zastąpić na pozycji libero Damiana Kaniowskiego, ulubieńca ostrołęckich kibiców…

źródło: pekpol.nstrefa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved