Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Hector Soto: Mieliśmy tydzień na poprawienie błędów

Hector Soto: Mieliśmy tydzień na poprawienie błędów

fot. archiwum

- Jestem pewny, że tym razem rezultat może być inny. Mieliśmy tydzień czasu, by poprawić to, co słabiej funkcjonowało w meczach z Brazylią - mówił na konferencji prasowej przed spotkaniami z USA kapitan reprezentacji Portoryko - Hector Soto.

Przypomnijmy, że Portoryko w pierwszej kolejce spotkań dwukrotnie uległo Brazylii, nie zdobywając w dwumeczu nawet seta. Reprezentacja Stanów Zjednoczonych natomiast przegrała pierwszy mecz przeciwko biało-czerwonym w trzech setach, natomiast w drugim meczu pokonali podopiecznych Andrei Anastasiego 3:0. Portoryko i USA spotkają się w piątek i sobotę w San Juan. Oto, co powiedzieli na przedmeczowej konferencji kapitanowie i trenerzy obu ekip:

William Priddy (kapitan USA):  – Wciąż próbujemy znaleźć nasz rytm. Cieszymy się, że możemy tutaj przyjechać wcześniej i trenować przed meczami. Czekamy na nasze następne mecze .

Hector Soto (kapitan Portoryko): –  Myślę, że jest to szansa na podniesienie naszego poziomu gry. Mieliśmy tydzień, na poprawienie tego, co nie funkcjonowało w Brazylii. Jestem pewny, że rezultat może być inny, zamierzamy wyjść na boisko i zdobyć punkty.Alan Knipe (trener USA): – To jest wyjątkowa sytuacja, kiedy się ma tylko kilka dni na trening, po długiej podróży. Jestem zadowolony z tego, jak mój zespół odbudował się po inauguracyjnej porażce. USA i Portoryko znają się bardzo dobrze, więc możemy oczekiwać wysokiego poziomu gry. Teraz myślimy już tylko o meczach z Portoryko.

Carlos Cardona (trener Portoryko): –  Powiem to samo, co powiedziałem ostatnio, i tak też powiem w następnym tygodniu. To jest trudny rywal z wysoką jakością gry. Wciąż musimy ciężko pracować, by pokonać tego typu zespoły, a także nad nasza grą. Czuję, że pomału idziemy do przodu.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved