Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Holenderki zostają w Muszynie

Holenderki zostają w Muszynie

fot. archiwum

Debby Stam-Pilon i Caroline Wensink w przyszłym sezonie nadal reprezentować będą Bank BPS Muszyniankę Fakro Muszynę. Holenderki podpisały nowe kontrakty, które wiążą je z muszyńskim klubem na kolejny rok.

Sezon 2010/2011 jeszcze na dobre się nie skończył, a w Muszynie trwają przygotowania do kolejnych rozgrywek. Jak na razie toczą się rozmowy z zawodniczkami i ustalanie kadry na sezon 2011/2012. Pierwsze decyzje już zostały podjęte. W zespole znów występować będą reprezentantki Holandii: Debby Stam-Pilon i Caroline Wensink.

– Zwycięskiego składu się nie zmienia i tą drogą zamierzamy iść. Na pewno nie będziemy się osłabiać, a utrzymanie w zespole najlepszych zawodniczek jest dla nas priorytetem. Stąd decyzja o podpisaniu nowych umów z Debby Stam-Pilon i Caroline Wensink – mówi prezes klubu Aleksander Trojanowicz, który osobiście pilotuje rozmowy kontraktowe i transferowe.

To pierwsze decyzje dotyczące składu mistrzyń Polski na kolejny sezon. Przypomnijmy, Debby i Caroline to wielokrotne reprezentantki Holandii i mistrzynie swojego kraju. Obie są wicemistrzyniami Europy i triumfatorkami World Grand Prix z 2007 roku. W barwach Banku BPS Muszynianki Fakro występują od sezonu 2010/2011. Debby wcześniej grała w tureckim Vakifbank Gunes Sigorta Stambuł, a Caroline we włoskim Rebecchi Lupa Piacenza.źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved