Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kacper Piechocki: Wszyscy mają równe szanse

Kacper Piechocki: Wszyscy mają równe szanse

fot. archiwum

W dniach 1-5 czerwca w Bydgoszczy odbędą się finały MP kadetów. Jednym z pretendentów do medali jest Skra Bełchatów. - Wszyscy mają równe szanse i wszystkim zawodnikom życzę powodzenia - mówi libero Skry, Kacper Piechocki.

Jakie nastawienie panuje w zespole bełchatowskiej Skry na chwilę przed finałami MP kadetów?

Kacper Piechocki: Atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Jedziemy do Bydgoszczy po medal. Miejmy nadzieję, że ciężka praca, którą wykonujemy na treningach w czasie tych mistrzostw zaowocuje.

Jesteście jednym z kandydatów do walki o medale, czy z tego powodu ciąży na was jakaś presja?– Presji nie ma. Wynik jest bardzo ważny, ale to my musimy być skupieni akcja po akcji. O wyniku mogą przesądzić dwie czy nawet trzy piłki.

Co w Bydgoszczy będzie waszą mocną stroną?

– Myślę, że naszą mocną stroną będzie zespół. U nas w drużynie nie tolerujemy czegoś takiego, jak obrażanie się na kogoś za nieudany atak, czy złe przyjęcie. W składzie każdy wykonuje to, za co jest odpowiedzialny i efekty takiej współpracy są widoczne.

Którego spotkania i dlaczego obawiacie się najbardziej?

– Wychodząc na boisko po prostu gramy. Chcemy robić to jak najlepiej, dlatego nie patrzymy, czy gramy z ubiegłorocznymi medalistami, czy zespołem, który w finałach występuje pierwszy raz. Jestem pewien, że żadnego meczu nie przegramy w szatni i będziemy walczyć do końca.

Które drużyny możesz śmiało wytypować do strefy medalowej?

– Wierzę w umiejętności swoje, jak i kolegów z drużyny, dlatego na pewno w strefie medalowej widzę Skrę. Co do pozostałych drużyn, to naprawdę ciężko jest wytypować zdecydowanego kandydata. Wszyscy mają równe szanse i wszystkim zawodnikom życzę powodzenia.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved