Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Mury Uniwersytetu Ekonomicznego opuści siedem siatkarek

Mury Uniwersytetu Ekonomicznego opuści siedem siatkarek

fot. archiwum

Jak podaje oficjalna strona pierwszoligowego klubu AZS UEK Kraków w nadchodzącym sezonie skład żeńskiego zespołu, który nieco nieoczekiwanie uplasował się na czwartym miejscu w tegorocznych rozgrywkach, ulegnie całkowitej przebudowie.

Zawodniczki, które reprezentowały barwy krakowskiego klubu w ostatnim sezonie podjęły decyzje co do swoich dalszych losów. Mury Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie opuści siedem siatkarek: Monika Sroga, która w spodziewa się dziecka, Karolina Surma oraz Jowita Jaroszewicz, Marzena Wilczyńska, Magdalena Hawryła, Magda Jagodzińska i Sandra Biernatek, które postanowiły skorzystać z ciekawych propozycji innych klubów I i II ligi. Na pozostanie w zespole zdecydowały się Kinga Hatala, Iwona Kuskowska, Magda Żochowska i Lucyna Borek (Reptak).

Zespół Uniwersytetu Ekonomicznego, jako beniaminek I ligi, bardzo dobrze spisywał się w rozgrywkach zaplecza ekstraklasy. Ostatecznie akademiczki zakończyły sezon na czwartym miejscu w tabeli.

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, jego władze prowadzą zaawansowane rozmowy z nowymi zawodniczkami, które mają zasilić zespół w sezonie 2011/12.źródło: azsskawauek.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved