Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Berenika Okuniewska opuści Aluprof?

Berenika Okuniewska opuści Aluprof?

fot. archiwum

Berenika Okuniewska spędziła w BKS-ie Bielsko-Biała kilka sezonów, które zaowocowały medalami mistrzostw Polski, Pucharem Polski oraz Superpucharem. Środkowa bloku prawdopodobnie karierę będzie kontynuować we Włoszech.

Berenice Okuniewskiej kończy się kontrakt z Aluprofem i chociaż sama siatkarka nie chce się jeszcze wypowiadać na temat ewentualnej zmiany otoczenia, to wiele wskazuje na to, że w kolejnym sezonie zobaczymy ją we włoskiej Serie A.

Jak podaje portal SportoweFakty.pl prezes BKS-u Aluprof Bielsko-Biała, Czesław Świstak, głośno mówi o chęci zatrudnienia zagranicznych zawodniczek. Jedną z opcji może być zastąpienie naszej reprezentacyjnej środkowej włoską siatkarką Mileną Stacchiotti.

Zawodniczka grająca na pozycji środkowej we włoskim klubie z Werony prywatnie jest dziewczyną Michała Łasko, nowego atakującego Jastrzębskiego Węgla. Ten zaś wyraża nadzieję, że będzie mógł ją zabrać do Polski. Trzeba jej jednak znaleźć klub. Aluprof byłby idealnym rozwiązaniem z racji niewielkiej odległości dzielącej Bielsko-Białą i Jastrzębie.* autor tekstu: Marek Knopik (SportoweFakty.pl)

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved