Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Z Częstochowy na razie zawodnicy tylko odchodzą

Z Częstochowy na razie zawodnicy tylko odchodzą

fot. archiwum

Kibice AZS Częstochowa powoli zaczynają się niepokoić. Z obozów rywali dochodzą wieści o kolejnych transferach i nowych zawodnikach, tymczasem spod Jasnej Góry dobiegają wszystkich wieści o odejściu kolejnych zawodników.

Czwarty zespół ubiegłego sezonu opuściło już trzech siatkarzy. jako pierwszy odszedł do Resovii Rzeszów środkowy Piotr Nowakowski, tuż po nim kontrakt z Delectą Bydgoszcz podpisał Wojciech Gradowski. Wczoraj Delecta potwierdziła umowę z kolejnym zawodnikiem AZS – do Bydgoszczy wraca libero Michał Dębiec.

Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi zawodników, którzy opuścili częstochowski zespół. Czas gra na niekorzyść AZS, bowiem wybór na rynku jest coraz mniejszy. – Teraz skupiamy się na poszukiwaniu sponsorów – mówi prezes AZS SA Konrad Pakosz.Jeździmy ze spotkania na spotkanie, ale w tej chwili konkretów jeszcze nie ma. Nie poddajemy się, walczymy, ale co z tego wyjdzie, to się okaże.

Na 8 czerwca w spółce AZS-u zaplanowane jest walne zgromadzenie członków, wtedy zapewne rozstrzygnie się, jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość klubu. – Szkielet zespołu mamy, jakieś przymiarki kadrowe też są, ale wiadomo, że na to wszystko potrzebne są pieniądze, a w Częstochowie o nie bardzo trudno – dodaje prezes. Czy to uspokoi zaniepokojonych kibiców? Póki co muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość.Więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved