Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze zmiany w Cuprum MUNDO Lubin

Pierwsze zmiany w Cuprum MUNDO Lubin

fot. archiwum

Do pierwszych zmian kadrowych doszło w zespole beniaminka I ligi mężczyzn. Władze klubu mają świadomość, że gra na zapleczu Plus Ligi to spore wyzwanie i chcą wzmocnić zespół. Prawdopodobnie to nie koniec zmian w składzie drużyny.

Na pewno w przyszłym sezonie nie zobaczymy już w szeregach lubińskiego zespołu dwóch wychowanków Bzury Ozorków Rafała Grabarczyka i Adama Pietrzaka. W ich miejsce do zespołu przybył już, i będzie to chyba transferowy hit sezonu w tej klasie rozgrywkowej, Michał Żuk, który w poprzednim sezonie był zawodnikiem AZS Częstochowa. Żuk również był kiedyś filarem Trefla Gdańsk. Przybycie tego zawodnika z pewnością znacząco wpłynie na jakość zespół i podniesie jego wartość.

W zespole zagra również nowy środkowy bloku – Paweł Szabelski były gracz AZS Olsztyn, AZS Nysa czy Orła Międzyrzecz. Klub pozyskał także nowego zawodnika na pozycję rozgrywającego, ale na razie w klubie trzymają to nazwisko w tajemnicy, ponieważ gracz jest aktualnie jeszcze związany kontraktem z innym klubem. Być może to nie koniec wzmocnień. W klubie rozważa się pozyskanie jeszcze jednego zawodnika i na pewno nie będzie to ktoś, kto będzie miał tylko uzupełnić skład. Zależne jest to jeszcze od prowadzonych rozmów z graczami, którzy reprezentowali "miedziowych" w minionym sezonie. Władze klubu obiecały bowiem, że po awansie nie będzie w zespole rewolucji i do tego zmierzają.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved