Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jadar Radom zagrał z kibicami i… niespodziewanie wygrał

Jadar Radom zagrał z kibicami i… niespodziewanie wygrał

fot. archiwum

Tradycyjny posezonowy mecz siatkarzy Jadaru Radom z kibicami tym razem został rozstrzygnięty. We wcześniejszych latach pojedynki te kończyły się remisami, tym razem jednak wygrali siatkarze - 3:0. Nie wynik był jednak najważniejszy, a wspólna zabawa.

Mecz miał oczywiście charakter zabawy – toteż w zespole siatkarzy nastąpiły drobne przetasowania w stosunku do ich pozycji w trakcie sezonu. Swoich sił na środku siatki spróbował Adrian Stańczak, który potem pełnił jeszcze rolę rozgrywającego. Arkadiusz Terlecki i Mariusz Gaca zagrali na przyjęciu. Jako środkowy występował także Marcin Kryś. Na słupku sędziowskim stanął natomiast Dominik Kwapisiewicz. Na boisku pojawił się także statystyk, Iwo Wagner.

Pojedynek miał dość luźny przebieg, było dużo zabawy, nie brakowało nietypowych zagrań. Pierwszą partię zdecydowanie na swoją korzyść rozstrzygnęli zawodnicy Jadaru. Dwie kolejne odsłony były już dużo bardziej wyrównane. Grający z wielką determinacją kibice próbowali stawić czoła zawodnikom Jadaru i choć partie te kończyły się na przewagi, to lepsi okazali się w nich radomscy siatkarze, którzy wygrali cały mecz bez straty seta.

Jadar Radom – Kibice 3:0
(25:19, 28:26, 28:26)źródło: ksjadar.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved