Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Stal Mielec już myśli o wzmocnieniach

Stal Mielec już myśli o wzmocnieniach

fot. archiwum

Ten tydzień będzie decydujący dla większości zawodniczek z kadry jaka tworzyła zespół Stali Mielec w kończącym się sezonie. Na temat wzmocnień, prezes klubu Marek Woszczyński nie chce się na razie wypowiadać. Potwierdza tylko, że są planowane.

W ciągu najbliższych dni czekają nas decydujące rozmowy z menadżerami naszych zawodniczek. Po nich będziemy mądrzejsi, z kim uda się przedłużyć umowy, a z kim trzeba będzie się pożegnać – przyznał prezes Marek Woszczyński.

Działacz przyznaje też, że szykowane są poważne wzmocnienia. – Na razie nie prowadzimy jeszcze żadnych rozmów, bo zawodniczki, które chcemy zakontraktować, jeszcze grają w PlusLidze. Gdy zakończą się rozgrywki, rozpoczniemy z nimi negocjacje – dodał Woszczyński. SuperNowości podały informację, że w orbicie zainteresowań Stali znalazły się Barbara Furtak (Silesia Volley Mysłowice Chorzów) i Paula Rauch (Szóstka Biłgoraj). Ta pierwsza brała już nawet udział w treningach z drużyną Adama Grabowskiego.

Są spore szanse, że budżet mieleckiego klubu będzie znacząco wyższy niż do tej pory. – Musi być, bo bez większych pieniędzy, nie mamy czego szukać w PlusLidze. Zawodniczki życzą sobie teraz zupełnie innych stawek, aniżeli miało to miejsce dotychczas. Koszty utrzymania zespołu na tym poziomie, też znacząco wzrosną. Dlatego do współpracy namawiamy firmy, które do tej pory nas sponsorowały, oraz takie, które tego jeszcze nie robiły. Negocjacje idą w dobrym kierunku i liczę, że będziemy mieli takie środki, które pozwolą nam zbudować silny zespół – kończy prezes.źródło: plusligakobiet.pl, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved