Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > KSZO testuje nowe zawodniczki

KSZO testuje nowe zawodniczki

fot. archiwum

Karuzela transferowa zaczyna kręcić się coraz szybciej. Działacze zespołów pierwszoligowych również nie próżnują. W drużynie z Ostrowca Świętokrzyskiego obecnie przebywają dwie zawodniczki na testach, ale zmian w KSZO może być więcej.

Siatkarki AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w minionym sezonie miały ambicje, by znaleźć się w czołowej czwórce, jednak ten cel nie został zrealizowany, bowiem podopieczne Romana Murdzy uplasowały się na piątej pozycji. W następnym sezonie wzmocniona drużyna ma walczyć o wyższe lokaty. – Teoretycznie mieliśmy zawodniczki, które powinny zająć miejsce w trójce, ale okazało się, że jako zespół wciąż nie są w stanie wejść do czwórki. Dlatego w miarę możliwości budżetu staramy się zbudować zespół, który będzie mógł sięgnąć po wyższe cele – mówi na łamach Echa Dnia wiceprezes klubu, Mariusz Rokita.

Obecnie w ostrowieckiej drużynie testowane są dwie zawodniczki. Pierwszą z nich jest Sylwia Chmiel, która w ostatnim sezonie grała w Szóstce Biłgoraj. – Jest to dziewczyna perspektywiczna, z dużymi możliwościami i jeżeli pozwolą nam warunki finansowe postaramy się, by u nas została – wyjaśnia wiceprezes Rokita. Druga testowana siatkarka to środkowa AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, Sylwia Pastuszko.

Wszystko na to wskazuje, że w zespole zajdzie więcej zmian. -Nie ukrywam, że chcemy jeszcze wzmocnić kilka pozycji – mówi Rokita, który jednocześnie dodaje, że skład drużyny powinien być znany do końca maja.źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved