Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Pura: Nadal jest szansa, by wywalczyć brąz

Agata Pura: Nadal jest szansa, by wywalczyć brąz

fot. archiwum

- Nie wiem, co się stało z naszą grą - było to pierwsze zdanie Agaty Pury po zakończonym spotkaniu. Dąbrowianki podłamane dwiema porażkami we własnej hali same nie potrafią znaleźć przyczyny tak słabych występów.

Tauron MKS po raz drugi w rywalizacji o trzecie miejsce doznał dotkliwej porażki z zespołem BKS-u Aluprofu. We wczorajszym spotkaniu gospodynie miały szanse, aby ugrać chociażby seta, jednak dzisiaj było jeszcze gorzej – dąbrowianki nie były w stanie zagrozić swoim rywalkom i w setach zdobyły zaledwie 16, 13, i 12 punktów.

Ciężko opisać na gorąco dzisiejszy mecz. Nie wiem, co się stało z naszą grą. Patrząc na nasze ostatnie spotkania, wszyscy zadajemy sobie to pytanie, bo przecież potrafimy grać w siatkówkę – z żalem mówiła Agata Pura tuż po zakończonym spotkanniu. Zawodniczka ta prezentowała się bardzo dobrze na boisku i była naprawdę mocnym ogniwem zespołu. – Grałam mniej przez większość sezonu, więc teraz mam więcej siły. Wydaję mi się, że tych sił może brakować innym zawodniczkom. Dziewczyny są naprawdę zmęczone tym sezonem – wyjaśnia skromnie atakująca Tauronu MKS i szybko dodaje: – Oczywiście to nie jest tak, że my szukamy jakiegoś usprawiedliwienia. Wiemy, że to są ważne mecze, w których trzeba walczyć.

Już wkrótce cała rywalizacja przeniesie się do Bielska-Białej, na teren trudnego rywala. Dąbrowianki muszą szybko uspokoić emocje i zapomnieć o porażce, by z nowymi siłami powalczyć o brąz. – Przed wyjazdem do Bielska na pewno będziemy analizować te ostatnie mecze. Będziemy raz jeszcze przygotowywać się pod kątem naszego rywala – informuje Pura i bojowo dodaje: – Historia wykazała niejednokrotnie, że nie wystarczą dwa zwycięstwa. Należy wygrać trzy spotkania, więc nadal jest szansa, by wywalczyć ten brąz. Mam nadzieję, że wszystkie pojedziemy tam z takim nastawieniem.Autor: Karolina Witek

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved