Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Wypowiedzi po meczu w Bielsku-Białej

Wypowiedzi po meczu w Bielsku-Białej

fot. archiwum

Siatkarki Bank BPS Fakro Muszynianki Muszyna po zaciętym meczu pokonały BKS Aluprof Bielsko-Biała i tym samym doprowadziły do piątego meczu, który rozegrają na własnej hali. Oto, co na konferencji prasowej powiedzieli kapitanowie i trenerzy.

Aleksandra Jagieło (kapitan Banku BPS Muszyna): – Ciężko się gra jak, się przegrywa 1:2 w play offach i gra się u przeciwnika. Tym bardziej, że przeciwnik gra bardzo dobrze. Pokazałyśmy w dzisiejszym dniu charakter, ogromne serce do walki oraz zespołowość. Dziewczyny które weszły na boisko zmieniły obraz gry. Piąte spotkanie będzie równie ciężkie.

Katarzyna Skorupa (kapitan BKS-u Aluprof): – Przegrałyśmy swoją szansę. Nic się jeszcze nie skończyło. Jedziemy do Muszyny i będziemy tam walczyć. Mecz decydujący może się różnie ułożyć. Ola Jagieło zrobiła bardzo dobrą robotę dla Banku BPS.

Bogdan Serwiński (szkoleniowiec Banku BPS Muszyna): – Niektórzy na nas postawili krzyżyk. Wychodzi na to, że trochę za szybko. Czeka nas ciężka walka w piątym meczu. Kto będzie miał więcej szczęście przejdzie do finału. BKS ma bardzo uniwersalne zawodniczki. Dzisiaj Berenika Okuniewska zagrała jako przyjmująca, a później jako środkowa. Boję się, że podczas piątego meczu Kasia Skorupa zagra na środku (śmiech).Mariusz Wiktorowicz (szkoleniowiec BKS-u Aluprof): – Mecz był bardzo trudny. Szkoda, że przegraliśmy drugiego seta, choć mieliśmy przewagę. Gdybyśmy wygrali lepiej by nam się później grało. Nie zrobiliśmy krzywdy zagrywką, tak jak wczoraj. Nie ma się co załamywać. Ktoś musiał dzisiaj wygrać. Mamy kolejny mecz wyjazdowy. Nie ma faworyta, zadecyduje dyspozycja dnia.

źródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved