Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Caroline Wensink: Każda dała z siebie wszystko i mamy efekty

Caroline Wensink: Każda dała z siebie wszystko i mamy efekty

fot. archiwum

Caroline Wensink należała do najlepszych zawodniczek Banku BPS Muszynianki Fakro w czwartym meczu półfinału. Holenderka pojawiła się na boisku w drugim secie i pozostała na nim do końca. Po meczu zdradziła, że bardzo lubi grać w meczach o najwyższą stawkę.

Lubię takie mecze! To dla takich spotkań codziennie trenujemy, a poza tym granie ważnych meczów to nasza praca. Świetnie się gra o wysoką stawkę przy pełnych trybunach, a jeszcze lepiej jest takie mecze wygrywać – mówiła chwilę po zakończeniu wygranego meczu Caroline Wensink.

Holenderka była jedną z tych zawodniczek, która dodały skrzydeł zespołowi z Muszyny w drugim secie. Zdaniem Caroline kluczem do zwycięstwa była jednak gra zespołowa. – Przed tym meczem oglądałyśmy materiał video. Później Ola powiedziała nam wszystkim, że musimy zagrać jak prawdziwy zespół. Tak w piątek zagrało Bielsko i dzięki temu wygrały. Nam tego zabrakło, a dziś udowodniłyśmy, że jeśli gramy zespołowo to możemy pokonać każdego – oceniła Holenderka.

Olbrzymią rolę w sobotnim zwycięstwie odegrały nominalne rezerwowe. To po ich wejściu gra muszynianek zaczęła wyglądać tak, jak oczekiwali tego kibice biało-niebieskich. – Nie da się cały czas grać na najwyższym poziomie. Właśnie po to ma się szeroką kadrę. My mamy bardzo mocny i liczny zespół co potwierdziłyśmy dzisiaj. Każda z nas zagrała, każda dała z siebie wszystko i mamy efekty – zakończyła Caroline Wensink.źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved