Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Turniej Goleniów CUP odwołany

Turniej Goleniów CUP odwołany

fot. archiwum

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Goleniów CUP został odwołany, ponieważ z finansowania imprezy wycofał się Polski Związek Piłki Siatkowej. Powodem decyzji są ograniczone środki finansowe ze względu na awans reprezentacji Polski kadetek do MŚK i EYOF.

W piśmie z PZPS do organizatorów czytamy: W związku z awansem Reprezentacji Polski kadetek 1994/95 do turnieju finałowego mistrzostw świata informuję, że również nasza reprezentacja awansowała do turnieju EYOF w Turcji (Europejski Festiwal Młodzieży Europy), który odbędzie się w dniach 23-30.07.2011. Z tego też powodu z przykrością informuję, że niestety z tych względów organizacyjnych jak i również finansowych (znaczne zmniejszenie środków) jesteśmy zmuszeni odwołać turniej GOLENIÓW CUP 2011.
Środki finansowe które mamy na ta grupę musimy w całości przeznaczyć na bezpośrednie krótkie przygotowania do mistrzostw świata, dlatego też nie jesteśmy w stanie w tym roku przeznaczyć takich środków jak w latach poprzednich na współorganizację tego turnieju.
Przepraszam za zaistniałą sytuację w tym roku, lecz niestety skutki kryzysu finansowego również odbijają się na sporcie.Liczę, że w przyszłości taki turniej o tak uznanej renomie jak GOLENIÓW CUP będzie w stanie się ponownie odbywać z udziałem polskiej reprezentacji.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie, w miejsce odwołanego turnieju przygotowuje się do organizacji II Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet ‚Goleniów Senior CUP 2011’.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved