Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Bogdan Serwiński: Bielszczanki całkowicie nas zdominowały

Bogdan Serwiński: Bielszczanki całkowicie nas zdominowały

fot. archiwum

Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro przegrały drugi mecz z rzędu i w rywalizacji do trzech zwycięstw przegrywają już 1:2. Na konferencji prasowej po pierwszym meczu w Bielsku-Białej zarówno trener jak i kapitan ekipy z Muszyny nie mieli wesołych min.

– Gratuluję zespołowi z Bielska. My zaczęłyśmy za późno grać w tym meczu. Dwa pierwsze sety nie wyglądały dobrze w naszym wykonaniu – mówiła po trzecim meczu półfinału Ola Jagieło. – Pomimo faktu, że zespół z Bielska grał dzisiaj bardzo dobrze, mam nadzieję, że jutro przedłużymy szanse na awans do finału – powiedziała kapitan Banku BPS Muszynianki Fakro.

Od gratulacji dla przeciwnika wypowiedź rozpoczął również trener Bogdan Serwiński. – Gratuluję zarówno kapitanowi jak i trenerowi bielskiego zespołu. Wydawało się, że to my mamy zdominować Bielsko zagrywką, a tymczasem okazało się odwrotnie. To bielszczanki całkowicie nas zdominowały. Popełniliśmy olbrzymią ilość punktowych błędów na przyjęciu. Nie wiem dlaczego tak się stało i pewnie się nigdy nie dowiem – tłumaczył szkoleniowiec z Muszyny. Również Bogdan Serwiński ma nadzieję, że w kolejnym meczu uda się wyrównać stan półfinałów: – Jutro też jest dzień i trzeba grać dalej – podsumował trener muszynianek.

Bogdan Serwiński potwierdził również kłopoty zdrowotne Debby Stam-Pilon.Debby trenuje już normalnie, jednak nie jest w pełni dyspozycji po kłopotach z plecami. Dziś nie grała na sto procent swoich możliwości więc skorzystałem z Kingi Kasprzak i Klaudii Kaczorowskiej. Szczególnie Klaudia zagrała bardzo dobrze po wejściu na boisko – tłumaczył szkoleniowiec.źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved