Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Eleonora Dziękiewicz: Walka wciąż trwa

Eleonora Dziękiewicz: Walka wciąż trwa

fot. archiwum

- Hala w Dąbrowie jest trochę podobna do naszej hali w Sopocie, na której trenujemy. Nie jest to jakaś bardzo specyficzna hala. W fazie zasadniczej tam wygrałyśmy, teraz mam nadzieję, że to powtórzymy - mówi środkowa Trefla Sopot, Eleonora Dziękiewicz.

W rywalizacji półfinałowej PlusLigi Kobiet pomiędzy Atomem Treflem a Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza po dwóch meczach w Sopocie jest remis 1-1. Pierwsze spotkanie padło łupem dąbrowianek, w drugim podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego zrewanżowały się rywalkom. – Myślę, że jesteśmy bardzo porównywalnymi zespołami z Dąbrowa pod względem gry i prezentujemy zbliżony poziom, dlatego te mecze są takie trudne. Na pewno dużą rolę odgrywa w tych pojedynkach koncentracja, bo umiejętności mamy podobne. Zdecydowanie jeżeli mamy dobra zagrywkę to nasza gra układa się pomyślnie – twierdzi Eleonora Dziękiewicz, reprezentująca barwy klubu z Sopotu.

W pierwszym meczu zadecydował o porażce brak koncentracji, a w zasadzie to zła koncentracja. Pamiętajmy, że to też nie może być taka koncentracja która spina. Musi być wszystkiego po trochu – skupienie, uśmiech i radość z gry – twierdzi środkowa Trefla, która nie ukrywa, że do Dąbrowy Górniczej jej zespół jedzie po przynajmniej jedno, jeśli nie dwa zwycięstwa. – 1-1 to dobry rezultat. Na pewno nie spodziewałyśmy się trzech meczów wygranych pod rząd, tak wiec jest w porządku. Teraz czekają nas mecze w Dąbrowie, walka trwa – twierdzi Dziękiewicz.

źródło: inf. własna, Sport24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved