Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze Skry Bełchatów już na wakacjach

Siatkarze Skry Bełchatów już na wakacjach

fot. archiwum

Poniedziałkową wizytą na pikniku dla pracowników Polskiej Grupy Energetycznej, siatkarze PGE Skry Bełchatów oficjalnie zakończyli miniony sezon. Do treningów wrócą najprawdopodobniej pod koniec sierpnia.

W sobotni wieczór bełchatowscy siatkarze w gronie sponsorów i przyjaciół klubu w hotelu Wodnik świętowali siódme z rzędu mistrzostwo Polski. – To był bardzo trudny sezon, ale znów udało nam się zdobyć złoto – mówi prezes Skry Konrad Piechocki. Wśród życzeń dla siatkarzy i ich szefów przeważały te o wygraniu Ligi Mistrzów. – To jest nasze marzenie – przyznaje Piechocki.

Trener mistrzów Polski Jacek Nawrocki dziękował sponsorom i władzom klubu, a także zawodnikom i swoim najbliższym współpracownikom. – My jesteśmy nie tylko zgranym teamem, ale i grupą przyjaciół – podkreśla Nawrocki. – To sprawia, że do pracy przychodzę każdego dnia z przyjemnością.

Na imprezie spotkali się wszyscy gracze mistrzowskiej drużyny. Z całego sztabu zabrakło tylko trenera przygotowania fizycznego Daniela Lecouny, który poleciał już do rodzinnej Argentyny. Najkrócej mogli bawić się kadrowicze, bo jeszcze w sobotę wieczorem musieli wrócić na zgrupowanie reprezentacji do Spały.Od wtorku bełchatowianie są już na prawdziwych urlopach. – Sam jeszcze nie wiem, co będę robił, bo od wielu lat nie miałem tak długich wakacji – mówi Daniel Pliński, środkowy mistrzów Polski. W podobnej sytuacji są też Michał Winiarski i Mariusz Wlazły, którzy też nie zostali powołani do reprezentacji, by mogli wyleczyć wszystkie urazy.

Na razie nie podjęto jeszcze decyzji, którzy zawodnicy pożegnają się z PGE Skrą.

* autorem artykułu jest Paweł Hochstim (Dziennik Łódzki)

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved