Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dominik Kwapisiewicz: Po prostu kielczanie byli lepsi

Dominik Kwapisiewicz: Po prostu kielczanie byli lepsi

fot. archiwum

- Mimo że to Fart, to nie wygrali dzisiaj fartem. Po prostu kielczanie byli lepsi. Jestem jednak zadania, że nawet w połowie nie zagrali tak dobrze zagrywką jak w poprzednim meczu - przyznał po rywalizacji z Fartem trener Jadaru, Dominik Kwapiszewicz.

Na konferencji prasowej po meczu powiedzieli:

Arkadiusz Terlecki (kapitan Jadaru): – Gratulacje dla Farta za zwycięstwo. W naszym wykonaniu nie było to dobre spotkanie, wręcz można stwierdzić, że zagraliśmy bardzo słabo. W zasadzie w żadnym momencie nie stworzyliśmy zagrożenia dla gospodarzy. Aby myśleć o jakiejkolwiek walce w Radomiu, to musimy szybko zapomnieć o dzisiejszej rywalizacji.

Maciej Dobrowolski (kapitan Farta): – Zagraliśmy lepiej niż wczoraj. Zagrywka gości nie sprawiała nam tylu problemów co w poprzednim meczu. Przede wszystkim byliśmy bardziej skoncentrowani. Cieszymy się, że wygrywamy już 2:0. Teraz chcemy skończyć rywalizację już w pierwszym meczu w Radomiu. Przemyślimy wszystkie mankamenty, które dało się dzisiaj zauważyć i liczymy na wygraną w środę.Dominik Kwapisiewicz (trener Jadaru): – Jeśli w tak ważnym meczu popełnia się 21 błędów własnych, to nie można liczyć na wygraną. W pierwszym secie jednak nasza gra wyglądała nieźle, ale i tak przegraliśmy. Mimo, że to Fart, to nie wygrali dzisiaj fartem. Po prostu kielczanie byli lepsi. Jestem jednak zadania, że gospodarze nawet w połowie nie zagrali tak dobrze zagrywką, jak w poprzednim meczu. Wtedy taki poziom był dla nas nieosiągalny, a teraz tak nie odstawaliśmy. Spróbujemy zapomnieć o tym meczu i może w środę uda nam się powalczyć o zwycięstwo.

Grzegorz Wagner (trener Farta): – Rzeczywiście Jadar w tym meczu miał sporo błędów. W porównaniu z poprzednim meczem mieli też słabszą zagrywkę, dlatego nasze przyjęcie było dzisiaj lepsze. My jednak także mieliśmy za dużo pomyłek. W zasadzie zaliczyliśmy tyle samo błędów co sobotę, a przecież wtedy mecz trwał 4 sety. Trochę to martwi, ale zwycięzców się nie sądzi. Środowy mecz nie będzie dla nas prosty, choćby dlatego że będziemy grali piłkami z I ligi. Od jutra zaczynamy z nimi treningi. Szczerze powiedziawszy to radomianie byli w cięższej sytuacji, gdyż trudniej jest się przystosować do tych ekstraklasowych piłek niż odwrotnie. Dlatego to trochę rozgrzesza Jadar. Chłopcy już mają trochę dosyć tego sezonu, dlatego będziemy chcieli już teraz skończyć tę rywalizację.

Więcej w serwisie cksport.pl

źródło: cksport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved