Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Organika Budowlani stawia sobie za cel 5. miejsce

Organika Budowlani stawia sobie za cel 5. miejsce

fot. archiwum

Po pierwszym, bardzo udanym sezonie w PlusLidze Kobiet, ekipa Budowlanych Łódź w bieżących rozgrywkach miała ochotę na medal. Życie jednak brutalnie zweryfikowało cele łódzkiej drużyny. Po porażce z Muszyną pozostała jej walka o 5. lokatę.

Chyba grałyśmy z przyszłym mistrzem Polski. Mimo to chwilami potrafiłyśmy nawiązać wyrównaną walkę. Cieszę się, że dziewczyny dobrze zagrały w obronie i nieźle w przyjęciu – mówiła na łamach Expressu Ilustrowanego trenerka Ograniki, Małgorzata Niemczyk, po trzecim meczu z Muszynianką.

Ta przegrana wykluczyła łódzkie siatkarki z gry o medale, ale już słychać głosy, że walka o jak najwyższą lokatę będzie trwała do końca. – Nie powiedziałyśmy jeszcze ostatniego słowa i będziemy walczyć o jak najwyższą lokatę – przekonywała kapitan Organiki, Joanna Mirek.

Wtóruje jej prezes Marcin ChudzikTeraz celem Organiki jest zajęcie 5. miejsca, które byłoby porównywalne z czwartą pozycją z poprzedniego sezonu. Trzeba pamiętać, że do trójki z poprzedniego sezonu teraz dołączył bardzo mocny Atom Trefl Sopot – tłumaczy.Osiągnięcie tego celu nie będzie jednak łatwe. W drodze do piątej lokaty Organika musi pokonać dwukrotnie Centrostal Bydgoszcz, a jeśli ta sztuka się powiedzie na ich drodze stanie jeszcze zwycięzca rywalizacji Gwardia Wrocław – Stal Mielec.

źródło: Express Ilustrowany, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved