Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Skorupa: Zagrałyśmy bardzo fajne spotkanie

Katarzyna Skorupa: Zagrałyśmy bardzo fajne spotkanie

fot. archiwum

Bielszczanki, trzeci raz zwyciężając nad Centrostalem, zapewniły sobie możliwość walki o medale PlusLigi Kobiet. - Wiedziałyśmy, że musimy wyjść skoncentrowane i grać od początku do końca - przyznała kapitan BKS-u, Katarzyna Skorupa.

Katarzyna Skorupa (kapitan BKS-u Aluprof): – Wiedziałyśmy, że musimy wyjść skoncentrowane i grać od początku do końca, bo to był mecz ostatniej szansy dla Centrostalu. Udało się zachować taktykę. Może były pojedyncze przestoje, ale generalnie było bardzo dobrze. Wydaję mi się, że wszystkie zagrałyśmy bardzo fajne spotkanie i udało nam się wykonać aż 23 bloki w trzech setach.

Joanna Kuligowska (kapitan Centrostalu): – Nie możemy zapominać, że Aluprof to mistrz Polski i rywalki wyszły bardzo skoncentrowane na ten mecz. Nam gra od początku się nie układała, kiedy straciłyśmy pięć punktów z rzędu i tak to się ciągnęło. Nie realizowałyśmy tego, co zakładałyśmy. Bielszczanki dobrze nas czytały, miały dużo bloków, my nie mogłyśmy skończyć ataków i trochę nam siadło przyjęcie. Pozostaje tylko pogratulować i życzyć powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Mariusz Wiktorowicz (szkoleniowiec BKS-u Aluprof): – W tym play-offie naprawdę musieliśmy się napracować, żeby awansować do półfinału. Centrostal jest wymagającym przeciwnikiem i pokazał to w lidze jak i w tych ostatnich meczach. Mój zespół lepiej wytrzymał kondycyjnie, bo sobotnie spotkanie dużo sił kosztowało oba zespoły. To, co sobie zakładaliśmy, udało nam się, zrealizowaliśmy, a w dodatku popełniliśmy bardzo mało błędów. Mamy teraz przed sobą krótki odpoczynek i trzeba przygotowywać się do spotkań półfinałowych.Piotr Makowski (szkoleniowiec Centrostalu): – Nie zgodziłbym się, że nie wytrzymaliśmy kondycyjnie, bo bardziej głowa „siadła”. W Bielsku-Białej drugi mecz zagraliśmy bardzo dobrze, a tym razem rywalki nie popełniły błędu i nie zlekceważyły nas. Posiadając na każdej pozycji lepsze zawodniczki, wykazały swoją wyższość. W zespole BKS-u Aluprof roi się od siatkarek, które grały w reprezentacji Polski i dzisiaj po prostu zagrały to, co potrafią. Dla mojego zespołu również należą się podziękowania za podjęcie walki w całej rywalizacji.

źródło: beskidsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved