Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Piotr Makowski: Element bloku zadecydował o wyniku meczu

Piotr Makowski: Element bloku zadecydował o wyniku meczu

fot. archiwum

- To było moim zdaniem jedno z naszych lepszych spotkań, trzeba też docenić klasę rywala, który zdobył blokiem 21 punktów, a my osiem. Ten element, patrząc na całość, zaważył - komentował przegrane spotkanie z drużyną z Bielska-Białej trener Piotr Makowski.

Katarzyna Skorupa (kapitan Aluprofu Bielsko-Biała): – Ewa napsuła nam sporo krwi. Wiedziałyśmy po przegranej u nas, że w Bydgoszczy łatwo nie będzie i wszystko się potwierdziło. Musimy w niedzielę zagrać lepiej w każdym elemencie.

Joanna Kuligowska (kapitan Centrostalu Bydgoszcz): – My skóry z pewnością łatwo nie oddamy. Szkoda, bo mogłyśmy wygrać pierwszego seta, piąty też układał się po naszej myśli. Na pewno też musimy poprawić grę, głównie chyba zagrywkę.

Mariusz Wiktorowicz (trener Aluprofu Bielsko-Biała): – Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa. Duży szacunek dla Ewy Kowalkowskiej, po raz kolejny udowodniła, że jest bardzo dobrą zawodniczką. W niedzielę taktycznie niewiele się zmieni. Musimy zagrać z charakterem, determinacją, wolą walki i realizować założenia taktyczne, bo dziś było z tym różnie.Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): – My niczego za łatwo nie oddaliśmy. To było moim zdaniem jedno z naszych lepszych spotkań, trzeba też docenić klasę rywala, który zdobył blokiem 21 punktów, a my osiem. Ten element, patrząc na całość, zaważył. Szkoda pierwszego seta, bo się dobrze układał dla nas, w piątym Aluprof zagrał blokiem. Porażkę trzeba jednak przyjąć z godnością, ja jestem bardzo zadowolony z gry moich zawodniczek, bo dały z siebie wszystko, za co im dziękuję.

* więcej w serwisie plusliga-kobiet.pl

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved