Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Jaszewska: Półfinał jest w naszym zasięgu

Katarzyna Jaszewska: Półfinał jest w naszym zasięgu

fot. archiwum

- Przeciwniczki popełniały bardzo niewiele błędów, w przeciwieństwie do nas i dlatego wygrały gładko w trzech setach - powiedziała po przegranym spotkaniu z drużyną z Dąbrowy Górniczej zawodniczka wrocławskiej Gwardii, Katarzyna Jaszewska.

Jak można wytłumaczyć tak słabą postawę waszego zespołu w trzecim meczu z zespołem z Dąbrowy Górniczej?

Katarzyna Jaszewska: Bardzo ciężko mi powiedzieć co się stało. Sama nie wiem co zadecydowało o naszej dzisiejszej tak słabej grze. Na pewno chciałyśmy ten mecz wygrać i może to był problem – po prostu chciałyśmy za bardzo. Mam nadzieję, że jeśli jutro podejdziemy do spotkania na większym luzie, to powinno być lepiej.

Może przyczyną porażki była zbyt duża presja przed tym spotkaniem, która na was ciążyła i z którą nie potrafiłyście sobie poradzić?Tak naprawdę to my same sobie taką presję wytworzyłyśmy. Zresztą zupełnie niepotrzebnie. A poza tym Dąbrowa zagrała dziś bardzo dobre spotkanie, praktycznie w każdym elemencie. Przeciwniczki popełniały bardzo niewiele błędów, w przeciwieństwie do nas i dlatego wygrały gładko w trzech setach.

Ciężko po takim meczu mówić o jakimś decydującym elemencie, który zaważył na porażce, bo tak naprawdę chyba nie funkcjonowała cała wasza gra?

– Tak, to prawda. Dzisiaj nic nie funkcjonowało po naszej stronie i nie ma sensu skupiać się na poszczególnych elementach.

Wielka szansa na półfinał nieco się oddaliła, ale w czwartek kolejny mecz i możliwość na przedłużenie tej rywalizacji. Co musicie zrobić żeby jutro wygrać, jakie elementy należy przede wszystkim poprawić?

– Tak naprawdę musimy poprawić wszystko i po prostu zagrać o wiele lepiej. Wierzę, że w czwartym meczu pomiędzy tymi drużynami zagramy naszą siatkówkę i uda się wygrać. W Dąbrowie też po pierwszym przegranym spotkaniu, w drugim zagrałyśmy lepiej i udało nam się zwyciężyć. Dlatego będziemy walczyć i chcemy jechać na piąty mecz do Dąbrowy, a gdyby tak się stało to tam już będzie trochę loterii i zadecydują szczegóły. Cały czas wierzymy, że półfinał jest w naszym zasięgu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved