Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bogumiła Barańska: Jutro ktoś obejmie prowadzenie…

Bogumiła Barańska: Jutro ktoś obejmie prowadzenie…

fot. archiwum

- Nasze mecze są zazwyczaj zacięte i ciekawe dla zawodniczek i dla kibiców. W rundzie zasadniczej każdy wygrał u siebie, natomiast w play-off jest na razie również remis - mówi siatkarka Gwardii, Bogumiła Barańska, przed meczami z MKS Dąbrowa Górnicza.

Na początku gra nam się nie układała, szczególnie w pierwszym secie, ale potem było już coraz lepiej, w drugim prowadziłyśmy i niestety w końcówce znów popełniłyśmy koszmarne błędy, które dzień wcześniej zadecydowały o naszej przegranej – mówiła po drugim meczu w Dąbrowie Górniczej Bogumiła Barańska. Gwardia po porażce w pierwszym meczu, dzień później wyrównała stan rywalizacji play-off. – Natomiast w kolejnych partiach zaczęłyśmy grać skuteczniej, znane jesteśmy z tego, że się nie poddajemy do końca i faktycznie na końcu meczu było wiele radości, bo udało nam się naszą zespołowością wywalczyć niezwykle ważne zwycięstwo z Dąbrową Górniczą, a na dodatek u nich w hali.

Widać wyraźnie, że o wygranej w danym dniu decyduje aktualna dyspozycja poszczególnych zawodniczek. Obie drużyny mają swoje atuty, którymi próbują wytrącić rywala z równowagi. Naszym dużym plusem jest zespołowość, każdy kto wchodzi na boisko wnosi coś wartościowego do gry, cieszę się, że mamy tak wyrównany zespół, bo na każdego można liczyć w tej trudnej rywalizacji. Szykuje się na pewno interesujący ciąg dalszy we Wrocławiu, a że w naszych meczach razem z rundą zasadniczą jest 2-2, ktoś obejmie jutro prowadzenie i mam olbrzymią nadzieję, że będzie to Impel Gwardia – twierdzi przyjmująca wrocławianek.

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved