Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Gorzowianie mieli drużynę, nie mieli pieniędzy

Gorzowianie mieli drużynę, nie mieli pieniędzy

fot. archiwum

Przed sezonem wydawało się, że GTPS będzie walczył o awans do PluLigi. Jednak przegrali półfinałową rywalizację z Lotosem. - Finansowe i kadrowe problemy w końcówce rozgrywek zatrzymały nas w półfinale - powiedział lider GTPS-u Paweł Maciejewicz.

Rajbud GTPS przed sezonem bardzo się wzmocnił. Przyszli Paweł Maciejewicz i Maciej Kordysz. Dlatego prezesi gorzowskiego teamu głośno mówili, że interesuje ich wyłącznie walka o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. – Mamy najsilniejszy zespół od wielu lat – cieszył się przed rozgrywkami trener gorzowian Andrzej Stanulewicz.

I faktycznie w sezonie zasadniczym gorzowianie prezentowali się całkiem dobrze. Zajęli drugie miejsce w tabeli, tracąc zaledwie cztery oczka do Jadaru Radom. Siatkarze GTPS-u mogli być liderami po rundzie zasadniczej, ale kilka spotkań przegrali na własne życzenie. Gorzowianie dobrze zaprezentowali się w Pucharze Polski, odpadli dopiero po konfrontacji ze Skrą Bełchatów.

Bańka mydlana pękła na początku nowego roku. Siatkarze od listopada nie dostawali wypłat, a dwa treningi dziennie oraz mecze w środy i soboty nie pozwalały zawodnikom podjąć dodatkowej pracy. Do tego doszły problemy zdrowotne. Przed play-offami operacja przepukliny pachwinowej wyeliminowała Bartosza Mischke, a przed półfinałami ból pleców dopadł Daniela Mroza. Mieliśmy wielką szansę na awans do ekstraklasy. Ale finansowe i kadrowe problemy w końcówce rozgrywek zatrzymały nas w półfinale – powiedział Maciejewicz.*Wypowiedzi zebrał Robert Gorbat (Gazeta Lubuska)

źródło: Gazeta Lubuska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved