Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Gabriela Wojtowicz: Zapowiadają się interesujące mecze

Gabriela Wojtowicz: Zapowiadają się interesujące mecze

fot. archiwum

- Chcemy zwyciężyć, najlepiej w dwóch meczach, by już w Bydgoszczy zakończyć rywalizację w pierwszej rundzie - powiedziała o nadchodzących spotkaniach I rundy play-off PlusLigi Kobiet z Centrostalem środkowa Aluprofu, Gabriela Wojtowicz.

Na półmetku rywalizacji remisujecie z bydgoskim Centrostalem. Co możesz powiedzieć o dwóch meczach na własnym parkiecie?

Gabriela Wojtowicz: – Pierwsze spotkanie play-off było w naszym wykonaniu bardzo dobre. Praktycznie wszystko czego się dotknęłyśmy, wychodziło znakomicie, stąd pewna wygrana. W rewanżowej potyczce rywalki grały znacznie lepiej. Sprawiły nam sporo kłopotów swoją zagrywką, utrudniając element przyjęcia. Uzyskiwały dzięki temu punktową przewagę, a my nie potrafiłyśmy sobie poradzić w takiej sytuacji.

Rywalizacja po świętach zapowiada się zatem bardzo ciekawie. Wyjedziecie do Bydgoszczy zapewne co najmniej po jedną wygraną.– Oczywiście chcemy zwyciężyć, najlepiej w dwóch meczach, by już w Bydgoszczy zakończyć rywalizację w pierwszej rundzie. Zapowiadają się na pewno interesujące mecze dla kibiców, a przecież już te na naszym parkiecie miały całkiem dobry poziom.

Spoglądacie na wyniki w pozostałych parach I rundy?

– Gdy tylko jest taka okazja, to oglądamy mecze innych drużyn. W kolejnej rundzie czeka nas ewentualna rywalizacja z zespołem z Muszyny bądź Łodzi, ale patrzymy również na pozostałe drużyny, bo w dalszej perspektywie może to okazać się dla nas pożyteczne.

* rozmawiał Marcin Nikiel
* więcej w serwisie plusliga-kobiet.pl

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved