Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > World Tour: Polacy walczyli, ale przegrali

World Tour: Polacy walczyli, ale przegrali

fot. archiwum

Świetnie otworzyli sezon Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel. Polacy w pierwszym meczu sezonu pokonali bez większych problemów braci Ces z Francji. W drugim spotkaniu niestety przegrali dużo wyżej notowanym Brazylijczykom Ricardo/Marcio Araujo.

Po wczorajszym nieudanym występie dwójki Kądzioła/Szałankiewicz, wszystkie nadzieje skierowane były na najlepszą obecnie polską parę plażową Fijałek/Prudel. Grzegorz z Mariuszem nie zawiedli. W bardzo dobrym stylu zaprezentowali się w meczu otwarcia swojego sezonu. Gracze z Francji nie mogli poradzić sobie ze świetnie grającymi Polakami i nie sprawiali im zbyt dużych problemów. Całe spotkanie trwało odrobinę ponad pół godziny.

Fijałek/Prudel – Ces/Ces 2:0
(21:14, 21:10)

W drugim spotkaniu nasz duet czekała ciężka przeprawa. Na drodze do awansu do trzeciej rundy stanęli im bowiem gospodarze, rozstawieni z numerem trzecim w całym turnieju Ricardo/Marcio Araujo. Tej dwójki nie trzeba nikomu przedstawiać. Nasi siatkarze stanowili dzisiaj równorzędnych przeciwników dla dużo bardziej doświadczonych rywali. Zwłaszcza w dwóch pierwszych setach. Duet Fijałek/Prudel zwłaszcza w drugiej partii prezentował się bardzo dobrze, wygrywając pewnie do 14. Niestety, para gospodarzy triumfowała w pierwszym secie, jak i tie-breaku, awansując do trzeciej rundy.Teraz naszych siatkarzy czeka walka w rundzie przegranych. Jutro po drugiej stronie siatki stanie kolejny duet rodzinny. Tym razem przeciwnikami Fijałka i Prudla będą bracia Ingrosso z Włoch.

Ricardo/Marcio Araujo – Fijałek/Prudel 2:1
(21:15, 14:21, 15:8)

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved