Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Magazyn Siatkarski – Drzyzga: Świetna ZAKSA w starciu ze Skrą

Magazyn Siatkarski – Drzyzga: Świetna ZAKSA w starciu ze Skrą

fot. archiwum

W środę i czwartek kolejne mecze o złoty medal w PlusLidze siatkarzy.  - Nie jestem zaskoczony remisem po dwumeczu, raczej zbudowany, że ZAKSA zagrała ze Skrą Bełchatów skuteczną, dobrą siatkówkę - mówi Wojciech Drzyzga w Magazynie Siatkarskim.

Zagrali bardzo dobrze, momentami Skra nie potrafiła dotrzymać im kroku. Wszystkich ucieszył chyba poziom tych spotkań, zwłaszcza pierwszego – mówi ekspert Polsatu i Sport.pl.

Na boisko po pięciu miesiącach przerwy wrócił przy tej okazji Sebastian Świderski.Podziwiam jego czy Dawida Murka, a więc zawodników, którzy wracali po ciężkich, zagrażających zdrowiu kontuzjach – mówi Drzyzga. Sezon skończył się już dla drużyn, które walczyły brązowy medal. Na podium stanęła Resovia po wygranej z AZS-em Częstochowa. – Ale dla rzeszowian to nie jest sukces, brąz był minimum. Usprawiedliwiają ich nieco kontuzje, wcześniej grali naprawdę dobrze. Trener Ljubomir Travica stracił jednak pracę. Pamiętajmy jednak, że nikt go nie wyrzucił, po prostu nie przedłużono z nim kontraktu – kończy Wojciech Drzyzga.

Drzyzga: Świetna ZAKSA w starciu ze Skrąźródło: sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved