Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Skorupa: To dopiero pierwszy krok

Katarzyna Skorupa: To dopiero pierwszy krok

fot. archiwum

- Cieszę się z tego zwycięstwa - mówił po pierwszym meczu z Centrostalem Bydgoszcz trener Aluprofu, Mariusz Wiktorowicz. - Rozpoczęliśmy ten mecz bardzo zdenerwowani. Dla niektórych dziewczyny są to pierwsze play-off w życiu stwierdził Piotr Makowski.

Na konferencji prasowej powiedzieli:

Joanna Kuligowska (kapitan Centrostalu Bydgoszcz): – Przegrałyśmy wyraźnie. Jutro musimy zagrać o wiele lepiej. Rywalizacja się nie zakończyła i będziemy walczyć w kolejnych meczach o zwycięstwo. Dzisiaj wyszłyśmy na boisko bardzo spięte, nie wychodziło nam przyjęcie. Bielsko odrzuciło nas zagrywką od siatki. Później nie mogłyśmy skończyć ataku.

Katarzyna Skorupa (kapitan BKS Aluprof): – Ten wynik o niczym nie świadczy. W drugim secie uciekła nam koncentracja. Zawodniczki z Bydgoszczy potrafią grać bardzo dobrze w siatkówkę. To jest dopiero pierwszy krok do półfinału, lecz trzeba wygrać trzy spotkania, by awansować. Ten mecz, to już historia. Szykujemy się na jutrzejszą walkę.Piotr Makowski (szkoleniowiec Centrostalu Bydgoszcz): – Rozpoczęliśmy ten mecz bardzo zdenerwowani. Dla niektórych dziewczyny są to pierwsze play-off w życiu. Mam nadzieje, że jutro zagramy lepiej. Nie jesteśmy bez szans, ale musimy zagrać na 100%, by dorównać takiemu zespołowi jak BKS Aluprof. Bielsko może nie zagrało dzisiaj najlepiej w przyjęciu, ale nadrabiali to w ataku. Musimy kończyć więcej piłek z kontry. Patrycja Polak trochę się spaliła. Musimy usiąść i na spokojnie porozmawiać. Musi się do jutrzejszego meczu lepiej mentalnie przygotować.

Mariusz Wiktorowicz (szkoleniowiec BKS Aluprof): – Cieszę się z tego zwycięstwa. To pierwszy krok w play-off. Pierwsza partia przebiegła po naszej myśli i gładko ją wygraliśmy. Drugą trochę źle zaczęliśmy. Na szczęście dziewczyny potrafiły dociągnąć seta do końca i go wygrać. Udało nam się zrealizować założenia taktyczne.

źródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved