Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryan Millar: Kontrolowaliśmy grę od samego początku

Ryan Millar: Kontrolowaliśmy grę od samego początku

fot. archiwum

- Zwycięstwo odnieśliśmy dzięki temu, że lepiej weszliśmy w to spotkanie. Od samego początku kontrolowaliśmy przebieg gry i nie dawaliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł - mówił po wygranej 3:0 z częstochowianami środkowy Resovii, Ryan Millar.

Wczoraj zaczęliśmy dużo gorzej, dlatego musieliśmy długo walczyć o ostateczną wygraną – rozpoczął podsumowanie drugiego spotkania o brązowy medal mistrzostw Polski z AZS Czestochowa Ryan Millar.

Wiele w mediach mówi się o tym, że między innymi Asseco Resovia jest zainteresowana pozyskaniem środkowych właśnie z drużyny aktualnych przeciwników. – Moim zdaniem Piotr Nowakowski i Łukasz Wiśniewski to bardzo dobrzy, utalentowani zawodnicy. Jeśli popracują jeszcze nad kilkoma elementami to staną się zawodnikami kompletnymi – zrecenzował środkowych Tytana AZS Częstochowa Ryan Millar.

Czy Amerykanin zostanie na kolejny sezon w Rzeszowie? – Nadal nic się nie dzieje w sprawie mojego kontraktu. Mam nadzieję, że już po następnym meczu zakończymy sezon, a ja będę mógł spokojnie usiąść do rozmów z zarządem klubu. Teraz chcę spokojnie zakończyć sezon, mieć krótkie wakacje i udać się na zgrupowanie kadry Stanów Zjednoczonych – zakończył.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved