Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach: Stąpamy twardo po ziemi

Krzysztof Stelmach: Stąpamy twardo po ziemi

fot. archiwum

- Stąpamy twardo po ziemi i wiemy, że mamy przed sobą trudnego przeciwnika - mówił po pierwszym meczu finałowym Krzysztof Stelmach. - Przystąpimy do jutrzejszego meczu z taką samą determinacją - zapowiada. Bełchatowianie chcą rewanżu na ZAKSIE.

Na konferencji pomeczowej po pierwszym finałowym meczu w Bełchatowie powiedzieli:

Michał Ruciak (kapitan ZAKSY): – Na pewno cieszymy się z tego pierwszego zwycięstwa. Wielkie gratulacje dla naszego zespołu za olbrzymią walkę i determinację, żeby osiągnąć nasz cel. Tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę, że jutro jest kolejne spotkanie i jutro będzie nam jeszcze ciężej grać, a później następne spotkania… Ten mecz jeszcze o niczym nie świadczy i gramy dalej, będziemy walczyć w następnych meczach.

Mariusz Wlazły (kapitan Skry): – Wielkie gratulacje dla zespołu z Kędzierzyna za walkę i determinację. Grali dzisiaj od nas lepiej i zasłużenie wygrali. My musimy przeanalizować swoją sytuację i wyciągnąć wnioski. Mamy na to mało czasu, ale mamy także kolejne spotkania. Mamy nadzieję, że jutrzejszy mecz będzie lepszy w naszym wykonaniu, ale wszystko rozstrzygnie się na boisku.Krzysztof Stelmach (trener ZAKSY): – Stąpamy twardo po ziemi i wiemy, że mamy przed sobą trudnego przeciwnika. Dzisiaj tego przeciwnika pokonaliśmy, ale i zgadam się z tym co powiedział Michał, że był to ciężki mecz i że była w naszych szeregach determinacja, wola walki – to było widać w obronie, a także koncentracja – wszystko to, co potrzebne jest w finale. Chłopaki, swoim sercem pokazali, że nawet nie grając na wysokich procentach można walczyć z taką drużyną jak Skra. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tyle. Zaczynamy myśleć o meczu jutrzejszym. Na pewno będzie nam potrzeby odpoczynek, mamy mało godzin, by zregenerować siły: 3:2 ciężki bój, ale przeciwnik walczył jak my… Przystąpimy do jutrzejszego meczu z taką samą determinacją.

Jacek Nawrocki (trener Skry): – Wielkie gratulacje dla przeciwnika, dla zespołu z Kędzierzyna. Przegraliśmy mecz po walce, czeka nas bardzo trudne chwile. Wiadomo, że zespół zwycięski zawsze szybko odnawia się, łapie świeżość, dochodzi do siebie, nam będzie trudniej, ale postaramy się, by wypaść jak najlepiej. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne spotkanie i ciężki przeciwnik do przejścia.

Zapytany o Michała Winiarskiego: – Michał wczoraj wrócił do treningów i nie sądzę by mógł pojawić się na boisku, myślę, że byłoby to za duże ryzyko.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved