Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tomasz Józefacki: Zbliżyliśmy się do brązowego medalu

Tomasz Józefacki: Zbliżyliśmy się do brązowego medalu

fot. archiwum

- Znacznie zbliżyliśmy się do zdobycia brązowego medalu - powiedział po meczu kapitan Resovii, Tomasz Józefacki. Teraz udajemy się do Częstochowy, a wszyscy dobrze wiemy, jak gorący i trudny to teren - dodał atakujący zespołu z Podkarpacia.

Dawid Murek (kapitan Tytana AZS Częstochowa): – Głównym powodem naszej porażki dzisiaj jest niezliczona ilość błędów. Nie wiem dlaczego tak się stało. Teraz musimy na spokojnie obejrzeć wideo z zapisem tego spotkania i wyciągnąć wnioski przed kolejnym pojedynkiem. Na pewno nie możemy tak zagrać w trzecim spotkaniu, gdyż Asseco Resovia jest jedną z tych drużyn, która potrafi bezlitośnie wykorzystywać błędy przeciwnika.

Tomasz Józefacki (kapitan Asseco Resovii Rzeszów): – Dzisiejszy mecz wyglądał w naszym wykonaniu dużo lepiej jak poprzedni. Znacznie zbliżyliśmy się do zdobycia brązowego medalu, ale teraz udajemy się do Częstochowy, a jak wszyscy wiemy jest to bardzo gorący i trudny teren. Mam nadzieję, że utrzymamy tę dobrą formę i wrócimy już z hali przeciwnika z medalami.

Marek Kardos (trener Tytana AZSu Częstochowa): – Zrobiliśmy o sto procent więcej błędów dzisiaj w trzech setach niż wczoraj w pięciu. Nie można tak grać. Graliśmy w miarę dobrze w dwóch ostatnich setach i jeśli byśmy zrobili o połowę mniej błędów, to mogliśmy wygrać je w końcówkach. Wynik mógłby wyglądać całkiem inaczej. Brawa dla Ahrema i Grozera, którzy widać, że nie są w pełni sił, a bardzo chcą grać i brawa dla kibiców, którzy na pewno walnie przyczynili się do zwycięstwa rzeszowian. To się ceni. Gratuluję rzeszowianom tego ważnego zwycięstwa.
Ljubo Travica (trener Asseco Resovii Rzeszów): – Dziękuję za gratulacje. Pierwszy mecz był dla nas bardzo trudny, ponieważ wszyscy mieliśmy jeszcze w głowach spotkania z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Dzisiaj to wszystko wyglądało już jednak całkowicie inaczej. Byliśmy bardzo skoncentrowani, zrobiliśmy o wiele mniej błędów niż wczoraj. Co do Achrema i Grozera to wrócili oni już do gry, bardzo chcą pomóc drużynie, ale na pewno stać ich na jeszcze więcej niż pokazali to w ostatnich dwóch spotkaniach.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved