Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Marcin Chudzik o kuszącej perspektywie sprawienia sensacji

Marcin Chudzik o kuszącej perspektywie sprawienia sensacji

fot. archiwum

- Jeszcze nigdy nie wygraliśmy w Muszynie. Nie ma jednak mowy, żeby nasz zespół nie podjął walki. Dziewczyny już nieraz pokazały, że na mecze z potentatami lepiej się mobilizują - mówi prezes Budowlanych, Marcin Chudzik, przed meczami play-off.

Jeśli w Muszynie potrafił wygrać AZS, który jest poza play-off, to dlaczego nie ma udać się to łodziankom? Jedno zwycięstwo w weekend byłoby olbrzymim sukcesem i uatrakcyjniłoby mecze rewanżowe w Łodzi.

Mamy świadomość siły rywala, który ma chyba nawet lepszy zespół niż "gwiazdozbiór" Trefla – mówi Marcin Chudzik, menedżer Organiki Budowlanych. – Jeszcze nigdy nie wygraliśmy w Muszynie. Nie ma jednak mowy, żeby nasz zespół nie podjął walki. Dziewczyny już nieraz pokazały, że na mecze z potentatami lepiej się mobilizują niż kiedy przychodzi grać ze słabszymi zespołami. Perspektywa sprawienia sensacji, czy choćby zmuszenia rywala do największego wysiłku jest kusząca – dodał Chudzik.

Podopieczne trener Małgorzaty Niemczyk przygotowują się do meczu w hali Parkowa. Pałac Sportowy jest bowiem zajęty na imprezę targową. Trenuje dziesięć siatkarek, a rehabilitację rozpoczęła Katarzyna Zaroślińska.Kasia ma dwa razy dziennie zajęcia rehabilitacyjne, odwiedza siłownię, ale kolana jeszcze nie może zginać – mówi Marcin Chudzik. – Ćwiczy z niesamowitym zaangażowaniem. Krytyczne oceny jej gry, które padły między innymi z ust selekcjonera kadry Jerzego Matlaka, bardzo ją umotywowały. Na razie jeszcze trudno powiedzieć, kiedy wróci do gry, ale nie wcześniej niż na drugą rundę play-off. W optymistycznym scenariuszu powinna wejść w pełny trening za dwa tygodnie, a w pesymistycznym za sześć.

źródło: Dziennik Łódzki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved