Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Tomasz Józefacki: Musimy uporać się z tą porażką

Tomasz Józefacki: Musimy uporać się z tą porażką

fot. archiwum

- Teraz na pewno musimy uporać się w głowach z tą porażką i przystąpić z jak największą motywacją i zaangażowaniem do walki o brąz - powiedział po porażce w półfinale PlusLigi z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle kapitan Asseco Resovi Rzeszów, Tomasz Józefacki.

Rozgrywki o mistrzostwo Polski były ostatnią szansą dla podopiecznych Ljubo Travicy na osiągnięcie znaczącego sukcesu w trwającym jeszcze sezonie. Jednak po niepowodzeniu w Pucharze Polski oraz Pucharze CEV rzeszowianom przytrafiła się również porażka w półfinale MP z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a zatem Resovii pozostaje jedynie walka o brązowy medal. – Każdy z nas na pewno liczył na więcej i chciał osiągnąć więcej – mówi kapitan rzeszowskiego zespołu. – Jednak to jest sport, my ponieśliśmy porażkę, na pewno każdy z nas jakoś przecierpi to po swojemu, ale mam nadzieję, że nie będzie to długo trwało – dodał na antenie Radia Polska Siatkówka Tomasz Józefacki.

Po spotkaniach na Podkarpaciu był remis w rywalizacji rzeszowsko-kędzierzyńskiej, jednak podopieczni Krzysztofa Stelmacha wykorzystali atut własnego boiska i dwukrotnie pokonali rywali, czym przypieczętowali swój awans do finału. Na to liczyli również rzeszowianie, zatem nic dziwnego, że po dwumeczu w Kędzierzynie-Koźlu nie mieli zbyt wesołych min. – Jestem bardzo smutny i zawiedziony, jak większość moich kolegów. Bardzo szkoda, że zawiedliśmy kibiców i samych siebie – podkreślał atakujący Resovii. – Będziemy analizować te spotkania. Na pewno trenerzy przekażą nam jeszcze dużo uwag. Wydaje mi się, że musimy też porozmawiać między sobą, żeby dać z siebie wszystko w walce o brąz, bo na tym się musimy skupić. To teraz jest nasz jedyny cel – dodawał Józefacki.

źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved