Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Bogdan Serwiński: Cały czas mam ogromną wiarę w zespół

Bogdan Serwiński: Cały czas mam ogromną wiarę w zespół

fot. archiwum

- Zawsze najtrudniej jest powtarzać sukcesy, ale jest jeszcze Europa, do której pukamy, ale jeszcze nie na tyle, żeby całkiem wejść. Już teraz wiemy, że zagramy w przyszłym roku w Lidze Mistrzyń, a to daje nam komfort w play-off - mówi Bogdan Serwiński.

Wielkie, wielkie, wielkie uznania dla dziewcząt, bo to był bardzo ciężki mecz. Bielsko jest odrodzone, a po wczorajszym meczu grały na takiej euforii i zatrzymać taki zespół jest cholernie trudno. Druga sprawa to ciężar całego sezonu w czasie którego wykonaliśmy katorżniczą pracę. Teraz mogę jednak powiedzieć, że warto było – mówił po finałowym meczu Pucharu Polski z BKS Bogdan Serwiński.

Mecz od początku nie układał się po myśli muszynianek. Trener Serwiński twierdzi jednak, że cały czas wierzył w swój zespół. – Powiem szczerze, że ja mam taki głupi charakter – a może bardzo dobry – że cały czas mam wiarę w swój zespół. Cały czas wierzę, że dziewczyny się odbudują. Cały czas jednak chcę zespołowi pomóc. Może czasami nadmiernie emocjonalnie, może zbyt impulsywnie ale razem z zespołem walczę i nie odpuszczam – tłumaczy szkoleniowiec.

Pomimo sporej przewagi na początku każdego seta, bielszczanki za każdym razem potrafiły dogonić zespół z Muszyny. – Ta sinusoida w finałach jest naturalna i nic nie jest wbrew tej dyscyplinie sportu – ocenia trener Banku BPS Muszynianki Fakro, który osiągnął tym samym już wszystko na krajowej arenie. – Zawsze najtrudniej jest powtarzać sukcesy, ale jest jeszcze Europa, do której pukamy, ale jeszcze nie na tyle, żeby całkiem wejść. Już teraz wiemy, że zagramy w przyszłym roku w Lidze Mistrzyń, a to daje nam komfort w play-off – podkreśla Bogdan Serwiński.Na pytanie co się podobało, a co się nie podobało w Enea Cup 2011 Bogdan Serwiński odpowiedział krótko: – Jakbym przegrał to pewnie wiele by mi się nie podobało. W tym momencie jednak wszystko mi się podobało!

źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved