Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Piotr Makowski: Liczę na doping kibiców

Piotr Makowski: Liczę na doping kibiców

fot. Maciej Dąbrowski

Piotr Makowski przyznał, że każdy zespół, który znalazł się w Inowrocławiu ma równą szansę na wygranie Pucharu Polski. - Łatwiej w jednym meczu pokonać silniejszego rywala, niż w play-offach trzykrotnie - powiedział szkoleniowiec Centrostalu Bydgoszcz.

Piotr Makowski nie wybiega do półfinałowego spotkania. Najpierw Centrostal musi pokonać Rumię. – Najpierw trzeba się skupić na pierwszym meczu, Rumia ma też swoje ambicje, cele i jest to dla nich też szansa, żeby się odbić i pokazać z lepszej strony – wyjaśnia trener. W ostatnim meczu Centrostalu z Rumią, bydgoszczanki mimo zwycięstwa popełniły sporo błędów, na które zwrócił uwagę szkoleniowiec i ma nadzieję, że zawodniczki wyciągnęły wnioski.

Bydgoski szkoleniowiec przyznał, że druga część drabinki jest zdecydowanie mocniejsza. – My jedziemy pełnym składem, jak pozostali z nadziejami, że to może będzie jego turniej. Gramy blisko Bydgoszczy, właściwie u siebie i dlatego liczymy na to, że kibice z Inowrocławia będą nas traktować jak swoich i dopingiem nas wspomogą – powiedział Makowski.

źródło: inf. własna, plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved