Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Georg Grozer: Próbuję wrócić do treningów, chciałbym zagrać

Georg Grozer: Próbuję wrócić do treningów, chciałbym zagrać

fot. archiwum

Georg Grozer, atakujący Asseco Resovii od wtorku znów trenuje z rzeszowskim zespołem. - Chcę być z moją drużyną w najważniejszych meczach sezonu. Chcę jej pomóc - mówi atakujący rzeszowskiej drużyny, przed którą mecze półfinałowe z ZAKSĄ.

Grozer po kilku tygodniach w poniedziałek powrócił do Rzeszowa. Jego dolegliwości z prawą ręką badali specjaliści z Niemiec i Włoch. Diagnoza jest taka, że krew w ręce siatkarza nie krąży prawidłowo. We wtorek przed południem, ku uciesze kolegów i trenerów, "Dżordż" zjawił się na siłowni. Po południu brał udział w zajęciach w hali. – Z moją rękę nie jest za dobrze, ale znacznie lepiej niż poprzednio. Najważniejsze, że nie odczuwam w niej bólu, który po meczu ze Skrą Bełchatów był niesamowity. Biorę lekarstwa. Będę je brał jeszcze przez trzy miesiące. Nie wykluczone jednak, że po zakończeniu sezonu będzie konieczny zabieg – powiedział "Nowinom" Georg Grozer.

Próbuję wrócić do treningów. Jestem zadowolony, bo po pierwszym dniu nie odczuwam bólu. Czy zagram? Chciałbym. Będę próbował wrócić do gry. Przed nami najważniejsze mecze bardzo trudnego sezonu. Chcę pomóc mojej drużynie, chcę być z nią. Na razie będę wspierał ją mentalnie. Nie mogę stać z boku, ani tym bardziej siedzieć przed telewizorem – zapewnia siatkarz Resovii. – Wszystko zależy od tego, jak się będę czuł. Zresztą Tomek Józefacki gra bardzo dobrze. Wrócił do gry Alek Achrem. Myślę, że nie będzie problemu – uważa Georg.

Wszystko zależy od zdrowia i samopoczucia Grozera. Musimy pamiętać, że przez kilka tygodni nie trenował. Jak wszystko będzie w porządku, to może pomóc drużynie w najbliższych meczach – uważa trener Ljubo Travica.więcej w serwisie nowiny24.pl

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved