Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zagumny: Zabrakło skuteczności w zagrywce

Paweł Zagumny: Zabrakło skuteczności w zagrywce

fot. archiwum

W dzisiejszym meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w trzech setach uległa Asseco Resovii Rzeszów. Goście wyraźnie byli gorsi od swoich przeciwników w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Jak podkreśla Paweł Zagumny zadecydowała zagrywka.

Myślę, że zabrakło nam dzisiaj skuteczności w zagrywce, a przez to mieliśmy kłopoty z blokowaniem naszych rywali. Z kolei Resovia serwowała bardzo dobrze. Przeciwnicy odrzucili nas od siatki, a co za tym idzie dużo ciężej się nam grało – podsumował spotkanie Paweł Zagumny.

Rzeszowianie, po wczorajszej porażce zdołali szybko się podnieść i wygrać ważny mecz, przez co rywalizacja powinna stać się jeszcze bardziej ciekawsza. Wszystko zmierza do rozstrzygnięcia dopiero w piątym meczu, co bez wątpienia wróży niemałe emocje. – Resovia wyrównała stan rywalizacji. Szanse się wyrównały, lecz teraz to my mamy mecze u siebie. Nie mniej jednak obie drużyny mają po pięćdziesiąt procent szans – stwierdził rozgrywający ZAKSY.

Przed drużynami teraz czas na regenerację. Rewanżowe mecze zaplanowano na przyszły weekend. Jak podkreśla Paweł Zagumny, jego drużyna skupi się teraz na spokojnym treningu, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnych potyczek z rzeszowianami. – To jest faza play-off. Teraz będziemy koncentrować się już na kolejnych pojedynkach i spokojnie się do nich przygotowywać. Jest prawie tydzień czasu na poprawienie tych elementów, które dzisiaj zawiodły i mam nadzieje, że będzie to już wszystko funkcjonowało w sposób prawidłowy – zakończył zawodnik ZAKSY.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved