Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: Cieszę się, że ten mecz przebiegał bez problemów

Jacek Nawrocki: Cieszę się, że ten mecz przebiegał bez problemów

fot. archiwum

- Początek meczu ustawił faktycznie to, co potem działo się na boisku. Osiągnęliśmy przewagę i później kontrolowaliśmy przebieg spotkania - podsumowuje przebieg pierwszego pojedynku półfinałowego z Częstochową Jacek Nawrocki, trener Skry Bełchatów.

– Wyszliśmy z Pawłem Woickim, Kubą Novotnym, daliśmy wejść w granie Mariuszowi Wlazłemu, Miguelowi Falasce. Cieszę się, że tak to się ułożyło, że ten mecz przebiegał bez problemów – nie kryje zadowolenia opiekun aktualnego mistrza Polski.

Czy to oznacza, że w niedzielę w wyjściowym składzie będą zmiany na pozycjach atakującego i rozgrywającego? – Być może – odpowiada szkoleniowiec i od razu zastrzega – Zobaczymy, jak się czują zawodnicy. Na pewno będziemy coraz więcej wprowadzać Mariusza i Miguela, aczkolwiek Paweł Woicki bardzo dobrze wystawiał i tutaj sprawuje się tak, jak na niego przystało.

Trener Nawrocki chwalił po wczorajszym meczu Bartosza Kurka, który dostał nagrodę dla gracza meczu. – Kurek grał od początku bardzo równo, może nie był tak absorbowany w przyjęciu, ale to, co przyjmował, to z tego egzamin zdał. Miał dobrą zagrywkę na początku spotkania, później troszeczkę problemów z błędami, ale myślę, że gdyby ten poziom emocjonalny był jeszcze większy, to Bartek by dobrze z tego wyszedł. Natomiast w ataku zagrał znakomicie.Szkoleniowiec bełchatowskiej drużyny typuje, że z drugiej pary do finału awansuje ZAKSA, więc nie zdziwił go wynik meczu, w którym Resovia Rzeszów przegrała u siebie z kędzierzynianami 2:3. – Dla mnie to żadna niespodzianka, uważam, że tam zdecydowanym faworytem jest ZAKSA Kędzierzyn, przy tym składzie, w którym została Resovia- uzasadnia swój typ trener Skry.

źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved